HC Slovan – Miskolc 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:4 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 4:3 (kon.)
Nové Zámky – Michalovce 1:2 (po pr.) | Nitra – Detva 4:0 (kon.) | Trenčín – Košice 3:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Pátek 26.02.2021, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 42. kolo

Napokon sa z víťazstva radujú hostia, ktorí si domov odvezú dva body za výhru po predĺžení. Do predĺženia nastúpili aktívnejšie, držali puk na hokejkách a po peknej akcii vsietili, čím rozhodli o svojom dnešnom cennom víťazstve v snahe dosiahnuť na play-off. Pekný večer a dobrú noc z Bratislavy želá priaznivcom športu Vladimír Korduliak. (19:28:44)

60:42
    Miškovec dal gól!
    Rozbehnutý BENCE SZIRÁNYI si urobil obrancu domácich, nakorčuľoval na ľavý kruh a puk podvihol pod brvno bránky Gudlevskisa. Asistencia: Nikandrosz Galanisz.

60:16
    Magosi prešiel s pukom na hokejke poza bránku a z otočky vystrelil z ľavého kruhu, Gudlevskis puk poslal späť do hry.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme videli rovnako dva góly a do rovnakej bránky, čo znamená, že dnešný zápas ešte nepozná víťaza a bude nasledovať predĺženie. Hostia už len bránili výsledok a Slovan pri hre bez brankára vyrovnal. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 11:2.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:41
    Slovan Bratislava dal gól!
    BRANT HARRIS dostal na ľavý kruh puk z kruhu pravého, ktorý mu naservíroval O'Donnell. Z prvej Harris vystrelil a Adorján bol bez šance. Puk okolo jeho lapačky skončil v sieti. Asistencie: Brendan O'Donnell a Michal Sersen.

57:50
    Oddychový čas domácich, ktorí volia taktiku na záver tretej tretiny. Gudlevskis zostáva na striedačke.

57:16
    Gudlevskis na striedačke, power play Slovana, ktorý drží súpera v pásme.

56:45
    Hráč zápasu Walker potiahol puk vpred, podržal ho na hokejke a získal nejaké tie sekundy pre svoj tím.

55:55
    O'Donnellovo zakončenie spred bránkoviska, keď s pukom najskôr prešiel poza bránku Adorján zjedol v lapačke a Brendan len krútil hlavou.

55:01
    Hra s vysokou hokejkou, hlavný hru prerušil, vhadzujeme po ľavici Adorjána.

54:25
    Hostia mali chvíľu puk na hokejkách v zóne domácich, Slovan im puk zobral a po prestriedaní pôjde do akcie.

53:37
    Hostia už len bránia svoje vedenie, snažia sa domácich držať čo najďalej od svojej bránky, domáci zasa o vyrovnanie.

51:42
    PATRIK BAČIK si z ľavej strany nakorčuľoval s pukom na hokejke k bránke súpera a pekným zakončením prekvapil Adorjána. Asistencia: Tomáš Matoušek.