Bordeaux – Méty 1:2 (kon.) | Dijon – PSG 0:4 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:2 (1:0)
FC Méty
Sobota 27.02.2021, 13:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo
    90+1. VAGNER - 1:2

90+1
    Méty právě vstřelily branku!
    Obrovská radost v táboře hostů! Střídající VAGNER vybojoval míč uprostřed hřiště a zahájil rychlý protiútok. Farid Boulaya nahrál doprava Ambrosemu, který asi úmyslně přihrával na zadní tyč a tam si celou akci sám dokončil Vagner.
    72. Thomas DELAINE - 1:1

72
    Dvacet minut před koncem je tady zasloužené vyrovnání Mét! THOMAS DELAINE měl volný prostor na levé straně v akci tři na tři. Místo nějaké přihrávky vkročil do pokutového území a precizní ranou k vzdálenější tyči srovnal stav na 1:1.
    14. Samuel KALU - 1:0

14
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Domácí od čtrnácté minuty vedou! Hwang Ui-jo nezpracoval Sabalyho pas do středu vápna, protože měl okolo sebe spoustu bílých dresů. Míč se ale vrátil k Sabalymu a ten si tentokrát vybral SAMUELA KALUA, jenž dokázal z prvního doteku otevřít skóre.

Michal Břuchanský

Branky: 14. Kalu (Sabaly) – 72. Delaine (Boye), 90+1. Vagner (Ambrose)

Karty:   54. Koscielny (BOR) – 51. Centonze (MTZ), 57. Boulaya (MTZ)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:12.
    Girondins Bordeaux: Costil – Baysse, Koscielny, Mexer – Sabaly, Seri, Zerkane (76. Sissokho), Lacoux, Oudin (84. Mara) – Hwang Ui-jo, Kalu (76. Ben Arfa).
    Náhradníci: Poussin – Ben Arfa, Briand, de Préville, Kwateng, Mara, Poundjé, A. Traoré, Sissokho.

FC Méty: Úkíddžá – Bronn, Kouyaté, Boye – Centonze, Sarr, Angban (66. Pajot), Delaine – L. Gueye (83. Ambrose), Boulaya, Leya Iseka (66. Vagner).
    Náhradníci: Caillard – Ambrose, Vagner, Fofana, Maziz, Pajot, Tchimbembé, Udol, Yade.

Rozhodčí: Petit – Viala, Grosbost