Ústí n/L – Přerov | 4:6 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 1:4 (kon.) | | | Třebíč – Slavia | 1:3 (kon.) |
Šumperk – Kolín | 5:2 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 6:4 (kon.) | | | Kadaň – Kladno | 2:3 (kon.) |
Prostějov – Havířov | 1:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Litoměřice | 1:5 (kon.) | | | Jihlava – Poruba 2011 | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – Boston | 6:2 (kon.) | | | Minnesota – Los Angeles | 3:1 (kon.) | | | Arizona – Colorado | 2:3 (kon.) |
Ottawa – Calgary | 3:6 (kon.) | | | Buffalo – Philadelphia | 0:3 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 2:5 (kon.) |
Nashville – Columbus | 2:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Čeljabinsk | 2:3 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Novosibirsk | 0:4 (kon.) | | | Omsk – Barys | 5:2 (kon.) |
Soči – Čerepovec | 2:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Kunlun – Dynamo Moskva | 1:5 (kon.) | | | Nižněkamsk – N.Novgorod | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Minsk | 4:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Viťaz | 3:5 (kon.) | | | Riga – Chabarovsk | 2:3 (po pr.) |
Humenné – Pov. Bystrica | 3:4 (0:2 po s.n.) |
konec
HK Soči
2:4
(0:3, 2:0, 0:1)
Severstal Čerepovec
47:59
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Denis Vicharev – 2 min., hákování.
|
|
44:22
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., krosček).
|
|
39:49
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (David Dumbadze – 2 min., držení).
|
|
33:42
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., hrubost).
|
|
32:13
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Joonas Nättinen – 2 min., podrážení).
|
|
05:43
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
Branky a nahrávky:
36. Garajev (J. Alexandrov), 40. Glotov (Kolgotin, Miromanov) – 8. Vovčenko (Petunin), 10. A. Alexejev (M. Tichonov, Dumbadze), 19. Makejev (Vicharev, A. Alexejev), 41. Kapustin (J. Morozov)
Rozhodčí: Vasiljev, Ravodin – Ivanov, Ponamarenko
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Kulbakov (19. Treťjak) – Miščenko, J. Alexandrov (C), Miromanov, Valencov, Pogorišnyj, Batyršin, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Peťkov – Kolgotin, Glotov, Ruděnkov (A) – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov – Garajev, N. Kvartalnov, Kazakov – Konstantinov.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – M. Chabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Jo. Nättinen, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko – Kapustin, Guslistov, Geraskin (A) – Vicharev (C), A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – M. Chabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Jo. Nättinen, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko – Kapustin, Guslistov, Geraskin (A) – Vicharev (C), A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Ravodin – Ivanov, Ponamarenko
Diváci:
Filip Krůza