NY Rangers – Boston 6:2 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:1 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Ottawa – Calgary 3:6 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 0:3 (kon.) | New Jersey – Washington 2:5 (kon.)
Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Nashville Predators
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 27.02.2021, 21:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Tímto se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji vám dobrou noc! (23:35:54)

Hity: 11 – 15

Už je tomu tak! Ubojované utkání končí vítězstvím Nashvillu, který vděčí za triumf Mattiasi Ekholmovi. Švédský zadák poprvé v kariéře vstřelil dvě branky v jednom utkání NHL, načež ho doprovodil jistý Juuse Saros v brance Predators.

59:56
    Už se zdá, že Nashville dnešní utkání zvládne.

59:37
    To už je špatné. Columbus se nechal vytlačit do středního pásma a trvalo mu téměř dvacet vteřin, než se vrátil zpět.

59:16
    Kotouč letí z hole Coltona Sissonse přes všechny čáry – zakázané uvolnění Nashvillu.

59:09
    Důležitý zákrok Juuseho Sarose! Brankář Nashvillu si našel parádní jedovatou střelou Zacha Werenskiho, kterou udržel ve své lapačce.

58:56
    Vyhozený kotouč obránce Blue Jackets zachytil ve vlastní třetině. Columbus musí zaútočit ze svého pásma.

58:42
    Oddechový čas domácích skončil. Vhazuje se v jejich obranné třetině, kde je šest hráčů v bílých dresech – branka je prázdná.

58:42
    Obrovská šance pro Ryana Johansena, jehož oblouček z vlastní třetiny proletěl jen o milimetry vedle levé tyčky!

58:30
    Joonas Korpisalo už je na střídačce! Columbus zkouší hru v šesti hráčích.

58:08
    Michael Del Zotto dostal kotouč na hranici kruhu, a přestože měl čas na přípravu střely, poslal puk vedle branky.

57:32
    Pokud od modré čáry v podání hráče Columbusu neměl potřebnou razanci ani přesnost. Blue Jackets to musí zkusit na další pokus.

57:15
    A znovu...

56:53
    Vyhozený kotouč Nashvillu letí až za branku Joonase Korpisala. To samozřejmě nahrává domácímu mužstvu.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 22. Ekholm (Fabbro, F. Forsberg), 37. Ekholm – 8. Atkinson (Jenner, Roslovic)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Tolvanen, Mikael Granlund, F. Forsberg – Grimaldi, Duchene, Järnkrok – Arvidsson, Johansen, Cousins – Kunin, Sissons, Haula.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, G. Carlsson, Del Zotto – Bjorkstrand, N. Foligno (C), Laine – Atkinson (A), Roslovic, Jenner (A) – Bemström, Texier, Domi – Riley Nash, Stenlund, Robinson.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Rehman – MacPherson, Baker