NY Rangers – Boston 6:2 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:1 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Ottawa – Calgary 3:6 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 0:3 (kon.) | New Jersey – Washington 2:5 (kon.)
Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Nashville Predators
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 27.02.2021, 21:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

58:42
    Obrovská šance pro Ryana Johansena, jehož oblouček z vlastní třetiny proletěl jen o milimetry vedle levé tyčky!

58:30
    Joonas Korpisalo už je na střídačce! Columbus zkouší hru v šesti hráčích.

55:22
    Karty se obrací. Deset vteřin před návratem kapitána Columbusu fauluje ve středovém kruhu Colton Sissons (NSH), jenž zbytečně nahrává soupeři.

53:32
    Nick Foligno (CBJ) přehnal svou ofenzivní aktivitu a podrazil Mikaela Granlunda. To je nepříjemná komplikace pro hosty.

49:30
    Matt Duchene se po pravé straně prodral do zakončení, a přestože neskóroval, vynutil si alespoň faul Setha Jonese (CBJ).

37:24
    Columbus máš šanci rychle odpovědět, protože Erik Haula (CBJ) sekl ujíždějícího Erica Robinsona, za což dostává dvě minuty.
    36:54 Mattias EKHOLM - 2:1

36:54
    Nashville právě vstřelil branku!
    Vhazování propadlo k MATTIASI EKHOLMOVI, jemuž se puk zapletl mezi brusle, načež do něj švédský zadák doslova plácl směrem k brance a měl velké štěstí, protože Joonas Korpisalo jeho ránu do prázdna vůbec neviděl. Bez asistence.

33:26
    Do statistik se znovu zapisuje Juuse Saros! Finského brankáře prověřil Eric Robinson, jehož střela z mezikruží míří přímo do náruče.

25:40
    Juuse Saros pokryl prudkou střelu z hranice kruhu, ale jen ji vyrazil do stran, kde se Nick Foligno pokusil zasunout kotouč podél levé tyčky. Málem mu to vyšlo!

25:08
    Rychlá ztráta puku končí faulem Filipa Forsberga (NSH), jehož hra vysokou holí znamená dvě minuty.
    21:12 Mattias EKHOLM - 1:1

21:12
    A je to tady. Na modré čáře dostal nabito MATTIAS EKHOLM, jehož střelu nemohl Joonas Korpisalo vůbec vidět, i proto puk skončil za jeho zády. Asistence: Dante Fabbro, Filip Forsberg.

17:40
    Columbus jde znovu do čtyř! Jack Roslovic (CBJ) přehnal svou aktivitu v rohu útočného pásma, kde sekl soupeře – dvě minuty.

13:50
    Ti však neuspěli úplně stejně, navíc půjdou do čtyř, protože Zach Werenski (CBJ) přidržel u mantinelu soupeře, za což dostává menší trest.
    07:26 Cam ATKINSON - 0:1

07:26
    Columbus právě vstřelil branku!
    K čemu je tlak, když nedáváte góly. Blue Jackets tahají za kratší konec provazu, ale tentokrát dobře udrželi pásmo a udeřili. Před domácím brankářem se z ničeho zjevili Boone Jenner a CAM ATKINSON, jenž dostal přihrávku do strany a zasunul puk mezi Sarosovými betony. Asistence: Boone Jenner, Jack Roslovic.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 22. Ekholm (Fabbro, F. Forsberg), 37. Ekholm – 8. Atkinson (Jenner, Roslovic)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Tolvanen, Mikael Granlund, F. Forsberg – Grimaldi, Duchene, Järnkrok – Arvidsson, Johansen, Cousins – Kunin, Sissons, Haula.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, G. Carlsson, Del Zotto – Bjorkstrand, N. Foligno (C), Laine – Atkinson (A), Roslovic, Jenner (A) – Bemström, Texier, Domi – Riley Nash, Stenlund, Robinson.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Rehman – MacPherson, Baker