Petržalka – Žilina B 1:0 (kon.) | Bardejov – Púchov 2:2 (kon.) | KFC Komárno – Poprad 4:1 (kon.)
Dubnica – Skalica 2:2 (kon.) | Trebišov – B. Bystrica 3:3 (kon.)
KFC Komárno
4:1 (2:0)
FK Poprad
sk Sobota 27.02.2021, 14:00 • Tréningové centrum FC Union Nové Zámky pri obci Radava - UT • MONACObet liga • 18. kolo

Druhý polčas bol ešte bohatý na góly. Komárno poslal v jeho úvode do trojgólového vedenia Domonkos, za hostí znížil v 76. minúte Kočík, konečný stav tohto zápasu obstaral domáci Tóth a tak Komárno zdolalo Poprad 4:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte peknú sobotu! (15:47:47)

90+1

90
    V druhom polčase sa nadstavuje 1 minúta!

89
    O osude tohto stretnutia je rozhodnuté. Čoskoro sa naplní riadny hračí čas a tak uvidíme, čo sa niečo bude nadstavovať.

88
    KFC Komárno dáva gól!
    Komárno dáva svoj štvrtý gól v tomto zápase! Stalo sa tak po úspešnej realizácii priameho kopu, keď na centrovanú loptu úspešne reagoval GÁBOR TÓTH – 4:1!

87
    Žltú kartu dostáva Kočík (FK Poprad).

86
    Aj rohový kop však Komárno úspešne ubránilo.

85
    Po priamom kope si Poprad rozohrá ešte aj rohový kop.

84
    Sme už v záverečnej časti druhého polčasu. Domáci aj naďalej vyhrávajú o dva góly.

83
    Hostia sa potom presunuli na útočnú polovicu, ale do zakončenia sa nedostali.

82
    Nebezpečný center pred popradskú bránu, len málo chýbalo a skončilo by to gólom! Jeden z domácich na loptu hlavou nedosiahol a následne úspešne zasiahla hosťujúca obrana!

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Komárno vyhráva nad Popradom 3:1!

79
    Komárno si už dáva väčší pozor v obrane, nechce zbytočne pripustiť dramatizáciu záverečnej časti zápasu.

78
    Poprad razom ožil a pokúša sa znova operovať na útočnej polovici.

77
    Možno to ešte predsa len bude zaujímavý zvyšok tohto zápasu. Uvidíme, čo nám ešte zostávajúce minúty ponúknu.

76
    Poprad dal gól!
    Tak čisté konto pre domáceho brankára to nebude! Predsa len sa Popradu podarilo v tomto zápase skórovať, keď po rohovom kope presnou hlavičkou presadil DÁVID KOČÍK – 3:1!

75
    Hosťom sa takisto nevydaril útočný výpad, lopta je späť na kopačkách domáceho tímu.

74
    Rýchly brejk domácemu celku nevyšiel, lopta končí za postrannou čiarou.

73
    Brankár Komárna by si dnes určite rád pripísal čisté konto, ale bude si naň musieť ešte krátky čas počkať.

72
    Postupne už aj hostia upúšťajú od vysokého napádania súperovej rozohrávky.

71
    Domáci sa už snažia hlavne držať loptu čo najdlhšie na svojich kopačkách.

70
    Po rýchlom góle domácich v úvode druhého polčasu zatiaľ žiadna zaujímavejšia situácia neprišla.

68
    Nepresná rozohrávka hostí, Komárno je pri lopte a teraz sa nikam neponáhľa.

67
    Poprad vysoko napádal rozohrávku súpera a už sa snaží operovať na útočnej polovici.

66
    Komárno drží loptu na svojich kopačkách a snaží sa o postupný prechod na útočnú polovicu.

64
    Rohový kop nič zaujímavého neponúkol, pri lopte je Poprad.

63
    Pekný prechod domácich do pokutového územia, strelecký pokus bol odvrátený na rohový kop.

62
    Momentálne je pri lopte Komárno, domáci kombinujú na svojej polovici ihriska.

61
    Poprad to však ešte nechce zabaliť, v druhom polčase hrá aktívnejšie oproti prvému dejstvu, ale v ofenzíve to stále škrípe.

60
    Hodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Domáci celok pohodlne vyhráva 3:0 a mal by tak získať prvé tri jarné body do tabuľky.

58
    Komárno teraz na útočnej polovici nepochodilo, k lopte sa dostáva Poprad.

57
    Už však opäť vidíme útok zo strany Komárna, hosťujúca obrana sa musí mať na pozore.

56
    V týchto chvíľach je aktívnejší Poprad, ale hosťom sa v útoku nedarí. Vyzerá to, že domáci zrejme ubrali zo svojej aktivity a nechávajú hrať súpera.

55
    Ofsajd zastavil tento útočný výpad hostí.

54
    Zápas už pokračuje ďalej. Pri lopte je momentálne Poprad, ale nedarí sa mu v prechode na útočnú polovicu.

53
    Hra sa musela teraz prerušiť. Jeden z hostí zostal ležať na ihrisku a prebehne zároveň aj striedanie v tíme Popradu.

52
    Naopak domáce Komárno je stále pri chuti a snaží sa prezentovať aktívnou hrou.

51
    O osude zápasu tak vyzerá byť rozhodnuté. Poprad navyše stále v tomto zápase nepredviedol nič zaujímavého, domov zrejme pocestuje naprázdno.

50
    Výborný vstup domáceho tímu do druhého polčasu! Poprad nezvládol túto situáciu vo svojom pokutovom území, k odrazenej lopte sa dostal KRISTÓF DOMONKOS a presnou strelou k tyčke zvyšuje na 3:0!

49
    Poprad sa snaží o vysoké napádanie domácej rozohrávky, ale želaný efekt to neprináša.

48
    Komárno aj naďalej zostáva pri lopte a snaží sa kombinovať na útočnej polovici.

47
    No a domáci pokračujú vo svojej aktivite, hostia tečovali strelu do autu.

46
    Druhý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop malo Komárno. Domáci vyhrávajú 2:0 a sú na najlepšej ceste získať všetky tri body.

46
    Začal sa druhý polčas.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstvo tohto stretnutia je už minulosťou. Napokon sme v ňom videli dva presné zásahy, o ktoré sa postaral aktívnejší domáci celok a to zásluhou Popovića a Krelu. Komárno po prvom polčase zaslúžene vyhráva nad Popradom 2:0!

Druhý polčas sa začne približne o 15:01.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Poprad zahrával ešte rohový kop, ktorý však žiadnu zaujímavú situáciu nepriniesol.

44
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, či sa bude ešte niečo nadstavovať.

43
    Ani tento útok Komárno nedotiahlo do konca, je tu útočný faul.

42
    Útočnú snahu domácich zastavuje postranný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd.

41
    V závere prvého polčasu sa domáci nikam neponáhľajú. Držia loptu na svojich kopačkách.

40
    Komárno rozohralo rohový kop nakrátko a momentálne kombinuje na útočnej polovici.

39
    Tak toto bol skoro vlastný gól Popradu! Brankár s obrancom sa nedohodli tak ako mali a vyštartovali po centrovanej lopte, napokon hlavička domáceho obrancu tesne míňa bránu a bude to rohový kop!

38
    Sme už teda v záverečnej časti prvého polčasu. Domáci majú všetko pod svojou kontrolou, ale nemôže nič podceniť a musia pokračovať v takomto výkone ďalej.

37
    Poprad zahrával svoj prvý rohový kop v tomto zápase. Nevydarený center však preletel len okolo pokutového územia Komárna.

36
    Toto bolo nepríjemné zakončenie spoza pokutového územia, lopta letí len tesne nad brvno popradskej brány!

35
    Do konca prvého polčasu zostáva približne 10 minút. Poprad prehráva o dva góly a čaká ho veľmi náročná úloha.

34
    Ale schladil ich tento druhý inkasovaný gól! Celé to začalo nepresnou malou domov, ktorú síce domáci nepotrestali, ale pokračovali v pokutovom území súpera a odrazenú loptu po výbornom zákroku brankára dorazil do siete JAKUB KRELA – 2:0!

33
    Vyzerá to, že hostia začínajú pred záverečnou časťou prvého polčasu ožívať.

32
    Po nedovolenom zákroku zahrával Poprad priamy kop na útočnej polovici a to z celkom zaujímavej pozície. Priame ohrozenie brány však nebolo úspešné, lopta končí vysoko nad.

31
    Brankár hostí sa musel mať na pozore, ale centrovanú loptu dokázal na dvakrát pokryť a už ju rozohráva na svojich spoluhráčov.

30
    Polhodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Komárno aj naďalej vyhráva 1:0!

29
    Prízemný center do pokutového územia si Poprad postrážil.

28
    Komárno prerušilo rýchly brejk Popradu, hostia však pri lopte ešte zostávajú.

27
    Ofsajd zastavil útok Komárna.

26
    Opäť tak sledujeme kombináciu domáceho tímu na polovici súpera.

25
    Vôbec prvýkrát v prvom polčase sa Poprad usadil na útočnej polovici. Po nepresnom aute však hostia loptu strácajú.

24
    Domáci si pýtali faul na útočnej polovici, ten však rozhodca Libiak neodpískal. Poprad sa snaží o rýchly protiútok.

23
    No a Poprad sa znova dostáva pod tlak. Hostia budú mať čo to v priebehu zápasu zlepšovať.

22
    Dostávame sa za druhú polovicu prvého polčasu. Komárno po góle Popovića z 15. minúty vyhráva 1:0!

21
    Zakrátko sa Komárno znova dostáva k lopte a snaží sa o postupný prienik na útočnú polovicu.

20
    Spoza pokutového územia zakončoval jeden z domácich hráčov, ale lopta ide mimo troch žrdí popradskej brány.

19
    Po zrazenom centri bude nasledovať rohový kop domáceho tímu.

18
    Komárno je aj naďalej veľmi aktívne, domáci sa snažia navýšiť svoje jednogólové vedenie.

17
    Poprad sa ešte ani nedostal poriadne na útočnú polovicu. Hostia majú čo zlepšovať, čas a priestor však na to ešte majú.

16
    Určite je to pre domácich zaslúžený gól. Komárno je od úvodného výkopu veľmi aktívne a ďalej pokračuje v ofenzívnom poňatí hry.

15
    Je tu otvárací gól tohto stretnutia! Domáci celok zahrával ďalší priamy kop na polovici súpera, ktorý môžme označiť ako skrátený rohový kop. Na vynikajúci center pred bránou si nabehol MIHAJILO POPOVIĆ a jeho zakončenie končí v sieti – 1:0!

14
    Aj po strate lopty Komárno vysoko napáda rozohrávku Popradu.

13
    Na obraze hry sa stále nič nemení, domáci sú častejšie pri lopte a kombinujú na útočnej polovici.

12
    Zo strednej vzdialenosti prišlo zakončenie z voleja od jedného z domácich hráčov, brankár Popradu s ním nemal najmenšie problémy.

11
    Nepresná kombinácia domáceho tímu, nasledovať bude ďalší odkop od popradskej brány.

10
    Poprad sa pokúsil o rýchly brejk, domáci ho zastavili nedovoleným zákrokom. Jeden z hráčov hostí sa pomaly dvíha hore, hostia rozohrávajú loptu na svojej polovici ihriska.

9
    Ďalší nedovolený zákrok Popradu a Komárno zahrávalo priamy kop z veľmi dobrej pozície, v blízkosti pokutového územia. Nacvičený signál však končí len nepresnou strelou.

8
    Ofsajd zastavil tento útočný výpad Komárna.

7
    Nepresný pokus spoza pokutového územia hostí, brankár Popradu rozohráva loptu na svojich spoluhráčov v poli.

6
    Domáci futbalisti pokračujú vo svojej útočnej aktivite, znova operujú na útočnej polovici a snažia sa ohroziť bránu svojho dnešného súpera.

5
    V krátkej dobe sa Poprad musel znova brániť, táto útočná snaha Komárna končí faulom a lopta je už na hosťujúcich kopačkách.

4
    Po nedovolenom zákroku zahrávali domáci priamy kop, ale centrovaná lopta len preletela pokutovým územím a bude z toho odkop od hosťujúcej brány.

3
    Komárno začalo veľmi aktívne a opäť operuje na útočnej polovici. Poprad sa teda v úvodných minútach musí brániť.

2
    Zápas na umelej tráve začal veľmi útočne, domáci sa rýchlo presunuli pred pokutové územie súpera, odkiaľ zakončoval domáci futbalista, ale brankár hostí jeho strelu pohodlne kryje.

1
    Prvý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril hosťujúcemu Popradu, ktorý dnes nastupuje v modrých dresoch. Komárno zabojuje o prvé jarné body vo fialových dresoch.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Pred výkopom je tu ešte minúta ticha za zosnulého otca domáceho futbalistu Patrika Abraháma. Aj touto cestou želáme úprimnú sústrasť celej jeho rodine.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne!

Prajem príjemné sobotné popoludnie všetkým fanúšikom futbalu. 2. liga na Slovensku pokračuje 18. kolom a konečne sa do jarnej časti zapojí aj Komárno. Zároveň to pre trénera domácich Szilárda Németha bude premiéra.

Súboj celkov, ktoré bojujú o záchranu. Aj takýto prívlastok môžeme dať tomuto zápasu.

Trináste Komárno privíta pätnásty Poprad, ktorý doteraz získal len tri body (a tri body mu boli odrátané), KFC ich má 16 a bod stráca na dvanástu Dubnicu, pričom má k dobru dve stretnutia.

Komárno na jar v lige ešte nehralo kvôli výskytu koronavírusu v tíme, pre celok z južného Slovenska to bude súťažný debut v roku 2021. Futbalisti spod Tatier už podľahli Bardejovu 1:2 a doma Šamorínu 1:3. Určite od nich nemôžeme očakávať otvorenú partiu, pôjde skôr o postupné dobýjanie ich šestnástky.

Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose zo zápasu 18. kola slovenskej futbalovej II. ligy. Sily si zmerajú KFC Komárno a FK Poprad.

Stretnutie sa začne o 14:00.