Motor ČB – Sparta 2:7 (kon.) | Plzeň – Zlín 7:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:2 (kon.)
K. Vary – Liberec 3:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 02.03.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 50. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou Jakub Mahr (19:41:26)

Je dobojováno! Ve vypjaté třetí třetině se podařilo Liberci dohnat dvoubrankové manko, trefou v 54. minutě ale rozhodl ve prospěch Karlových Varů Martin Kohout. Vyrovnání ale předtím nastartoval Adam Musil, který dokázal dostrčit odražený puk za Habala. O necelé dvě minuty později srovnal na 2:2 Knot střelou od modré. Tři body ale i tak zůstávají karlovarské Energii.

59:53
    Vondráček zkusil trefit prázdnou klec z vlastní třetiny, jen o pár centimetrů ale minul.

58:53
    Tygři kombinují v útočné třetině a snaží se o last minute gól.

57:49
    Liberec to zkouší v šesti bez gólmana.

57:47
    Oddechový čas pro hosty.

57:32
    Knot poslal rychlý puk na bránu zprava od mantinelu, Habal ale chytá.

56:50
    Energie se vymanila ze sevření vyhozením do středního pásma, ne ale na dlouho.

55:45
    Vondráček nahodil puk do útočné třetiny, za vlastní bránou jej ale přebírají hosté.

54:51
    Hosté se při přechodu modré dostávají do ofsajdu.
    53:33 Jiří ČERNOCH - 3:2

53:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí jdou znovu do vedení. Martin Kohout nabil do mezikruží JIŘÍMU ČERNOCHOVI, který poslal puk přesně k pravé tyči. Asistence: Martin Kohout, Libor Zábranský.

52:51
    Kohout poslal tvrdou ránu na bránu zprava, libereckou klec ale minul.

51:59
    Musil znovu hrozil v útoku, ránou od mantinelu ale tentokrát Habala nepřekonal.
    49:45 Ronald KNOT - 2:2

49:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Vitásek našel na modré RONALDA KNOTA, který poslal puk o Habalův beton do klece. Na vyrovnáni tak Tygrům stačily necelé dvě minuty. Asistence: Ondřej Vitásek, Adam Musil.
    48:08 Adam MUSIL - 2:1

48:08
    Tak se přeci jen poštěstilo. Birner vypálil od modré, jeho ránu si ještě Habal pohlídal. Vyražený puk ale ve skoku dokázal do brány dostrčit ADAM MUSIL. Asistence: Michal Birner, Ronald Knot.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 22. Flek (Weinhold), 38. Redlich (Vondráček, Plutnar), 54. Černoch (Kohout, Zábranský) – 49. A. Musil (Birner, Knot), 50. Knot (Vitásek, A. Musil)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Horák) – Weinhold, Šenkeřík, D. Mikyska, Plutnar, Zábranský, Kowalczyk, Krajčík – O. Beránek, T. Mikúš, Flek – Osmík, Kulich, Šik – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček (A).
    Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (Král) – Vitásek, Knot, Rosandić, Kolmann, Derner, T. Hanousek – Birner (A), A. Musil, Lenc – Najman, Gríger, Bulíř – J. Vlach, P. Jelínek (C), R. Pavlík – Rychlovský, Šír, D. Špaček – A. Dlouhý.

Rozhodčí: Lacina, Hejduk – Pešek, Malý