Magnitogorsk – Barys 7:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 1:0 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Petrohrad – Minsk 4:2 (kon.)
Avangard Omsk
3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Stav série: 1:0
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 02.03.2021, 17:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Osmifinále

42:42
    Omsk si zahraje další přesilovku, Jekatěrinburg je nyní trestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici se přesouvá Dmitrij Žukeňov (JEK).

39:46
    Domácí do druhé části vstoupí přesilovkou, Peter Holland (JEK) je vyloučen za sekání.

36:14
    Hosté si krátce po konci oslabení užijí přesilovku, Sergej Tolčinskij (OMS) je trestán za sekání.

34:21
    Přesilovka pro domácí. Za vysokou hůl je nyní trestán jeden z hostů, a to Peter Holland (JEK).

31:27
    Nyní už ale někdo na trestnou půjde a nutno podotknout, že zaslouženě. Za vysokou hůl míří na dvě minuty z kola ven Kirill Semjonov (OMS).

09:06
    Početní výhodu si vyzkouší zase hosté, za krosček je nyní vyloučen Sergej Tolčinskij (OMS).

02:20
    Uvidíme první přesilovku, útočník Brooks Macek (JEK) míří na dvě minuty ven ze hry za krosček.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 7. Tolčinskij (Jemelin, Zernov), 41. Kaski (Tolčinskij), 44. K. Semjonov (Kovalčuk, Běreglazov)

Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Jemelin, Kaski, Běreglazov, Čudinov, Čisťakov – Knight, K. Kostin, Sekáč – Zernov, Kovalčuk, Tolčinskij – Činachov, Chochlačov, K. Semjonov – Stas, Dědunov, Kablukov – A. Potapov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Galkin) – Ščemerov, Trjamkin, Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, D. Zajcev – Dacjuk, Macek, Makejev – Holland, Žukenov, Bočarov – Golyšev, Bělousov, P. Kulikov – Suslov, Chripunov, Litovčenko – Protapovič.

Rozhodčí: Kulakov, Ščeňov – Golovljov, Savenkov.

Diváci: 1 891