Přerov – Kadaň 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Šumperk 4:2 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 4:3 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Vsetín – Ústí n/L 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:2 (kon.)
Kolín – Jihlava 2:8 (kon.) | Kladno – Sokolov 5:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
AZ Havířov
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 03.03.2021, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 32. kolo
    Ondřej PROCHÁZKA - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ Heimstaden Havířov.
    Autorem vítězné branky je ONDŘEJ PROCHÁZKA, jenž se trefil po ledě k levé tyči Žajdlíkovy branky.
    52:59 Filip SEMAN - 3:3

52:59
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ přesilovku využívá, když po kombinaci pálil Rudovský, následně se k odraženému puku dostal FILIP SEMAN, jenž jej poslal do sítě. Asistence: Jan Rudovský a Antonín Bořuta.
    45:04 Jakub DOKTOR - 2:3

45:04
    JAKUB DOKTOR vjel do útočného pásma a střelou z levého kruhu vymetl pavučiny v pravém horním rohu Žajdlíkovy branky. Asistence: Jaroslav Mrowiec.
    39:13 Jan KŘEPELKA - 1:3

39:13
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Hosté se prosadili v poslední minutě druhé třetiny, když Stezku prostřelil JAN KŘEPELKA. Asistence: Petr Šafařovský.
    38:05 Ondřej KACHYŇA - 1:2

38:05
    ONDŘEJ KACHYŇA z nenápadné akce překonal Žajdlíka, když poslal puk po ledě k pravé tyči branky hostí. Bez asistence.
    23:34 Vojtěch JIRUŠ - 0:2

23:34
    Hosté přesilovku využívají, když se AZetu nepodařilo vyvézt puk a po kombinaci s Jasnou a Čederlem pálil do odkryté branky VOJTĚCH JIRUŠ. Asistence: Filip Jansa a Sebastian Čederle.
    16:12 Daniel Svoboda I - 0:1

16:12
    Hosté předvedli důraz před brankovištěm a zaslouženě jdou do vedení. Nejlépe se orientoval DANIEL SVOBODA I. Asistence: David Aubrecht a Petr Wiencek.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 39. Kachyňa, 46. Doktor (Mrowiec), 53. F. Seman (Rudovský, Bořuta), rozh. náj. O. Procházka – 17. Daniel Svoboda I (Aubrecht, Wiencek), 24. Jiruš (Jansa, Čederle), 40. Křepelka (Šafařovský)