Humenné – Trnava 6:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Martin 1:4 (kon.) | Levice – Topoľčany 6:1 (kon.)
Spišská N. Ves – Skalica 2:1 (kon.) | Vlci Žilina – Dubnica 4:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HK Skalica
sk Středa 03.03.2021, 17:00 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 35. kolo

Domáci obrovský nátlak v závere zvládli a vyhrávajú po tesnom výsledku. Škoda, že Skalica neskórovala skôr, bolo by to zaujímavejšie. Takto tri body ostávajú doma
    Očakáva som väčší boj o dnešné body, no nestalo sa. Spišiaci sa v tejto tretine strelecky veľmi nepredviedli a už akoby to chceli iba dohrať. Podarilo sa za 3 body a môžu zregenerovať po ťažkom dvojzápase.
    Ja sa s Vami lúčim a prajem pekný večer. (19:11:13)

59:57
    Češík spáchal obrovskú hubicu, no nakoniec ho to nemusí mrzieť.

59:20
    Tento puk bol príliš nepresný zo strany Hvilu.

58:41
    Privolala som to, Džugan však ešte neskúsil spečatiť výhru do prázdnej.

58:22
    Máme dve minúty do konca tretiny a hostia ožili, no zatiaľ hrajú v 5 mužoch.

56:31
    Skalica dala gól!
    Kotvanoz puk napokon skončil v bráne a mi máme na teraz stav 2:1. Podarí sa hosťom vyrovnať. Janáč to načal a uvidíme či sa niekto pridá.
    Asistencia: Šátek, Hílek