Ufa – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 1:0 (po pr.) | Jaroslavl – Jokerit 1:0 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Po vyhraném buly v útočném pásmu se puk dostal mezi kruhy, kde byl na chvíli volný MAXIM ŠALUNOV a ten po bleskovém zpracování překonal Hudáčka pod jeho pravou paží. Puk propadl do sítě a CSKA tak první duel osmifinálové série vyhrálo 1:0! Asistence: Konstantin Okulov.

58:06
    Spartak si před začátkem přesilové hry bere oddechový čas.

58:06
    Velká šance hostů rozhodnout zápas, mají totiž přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Brendan Leipsic.

42:21
    Spartak si dá další přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Andrej Světlakov.

37:16
    Spartak si zahraje přesilovku, neboť dvě minuty za držení dostal Maxim Šalunov.
    34:11 Loktionov přestřelil z výborné pozice

34:11
    Tohle už ale po gólu volalo! Po střele z levého kruhu se puk odrazil ke zcela volnému Loktionovovi, ten zakončoval do odkryté branky, neboť Hudáček se nedokázal úplně přemístit, jenže mířil nad břevno!

32:46
    Přesilovka pro CSKA, dvě minuty za vysokou hůl dostal Alexandr Nikišin.

25:58
    Už je ale po přesilovce, neboť hostující Maxim Cyplakov dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se ve čtyřech.

25:42
    Bude se opět vylučovat, tentokrát na domácí straně. 2+10 minut za zásah do hlavy a krku dostal Pavel Karnauchov. Trest odsedí Brendan Leipsic.

20:05
    Hned po úvodním buly padl k ledu domácí Sošnikov a ne vlastní vinou. Za vysokou hůl dostal trest na pět minut a do konce utkání Lukáš Radil! Trest odsedí Ilja Talalujev.

10:32
    Přesilová hra tentokrát pro domácí tým. Unikajícího Andronova zastavil Anatolij Nikoncev a dostal dvě minuty za držení.