Carolina – Detroit 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:4 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 1:6 (kon.) | Chicago – Tampa 2:3 (po pr.)
Nashville – Florida 4:5 (kon.) | Dallas – Columbus 2:3 (kon.) | Calgary – Ottawa 7:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 3:1 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Columbus Blue Jackets
Pátek 05.03.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:05:34)

V oslabení: 0:0

Columbusu se hned na začátku třetí třetiny podařilo odskočit na rozdíl tří branek, když se za Blue Jackets prosadili Bjorkstrand a Robinson. S Dallasem to následně vypadalo hodně marně, ale díky brance Heiskanena se Stars poté konečně probrali a snažili se ještě se zápasem něco udělat, ale bohužel to stačilo už jen na snížení z hole Robertsona.

Columbus Blue Jackets tedy nakonec porazili Dallas Stars těsně 3:2.

59:50
    Klingbergova střela se ani ke Korpisalovi nedostala.

59:08
    Columbus však drží puk ve svém útočném pásmu, a Stars se tak nemohou dostat do útoku.

58:42
    Sekera je zpět na ledě a Dallas přežil své oslabení bez větších potíží, ale ztratil akorát čas na vyrovnání.

58:14
    Columbus se zatím ve své přesilové hře hodně trápí.

57:46
    Dickinson vyvezl puk z obranné třetiny a hnal se i do útoku, ale na modré čáře se střetl se svým spoluhráčem.

57:15
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

56:56
    Laineho střela z levého kruhu skončila na betonech Chudobina.

56:42
    Tak tohle je hodně přísné vyloučení, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Andrej Sekera (DAL).

56:11
    Roslovic hledal před bránou volného Foligna, kterému se však nepodařilo usměrnit kotouč do brány Dallasu.

55:42
    Columbusu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, ale Stars se zde rychle snaží vrátit.

55:11
    Heiskanen to znovu zkusil od modré čáry se svým nahozením, avšak nyní byl kotouč tečován mimo bránu Columbusu.

54:41
    Ofenzivní akce Dallasu je zastavena na modré čáře, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 48. Heiskanen (Ja. Benn, Pavelski), 51. Robertson (J. Klingberg, Lindell) – 39. Jenner (N. Foligno, D. Savard), 43. Bjorkstrand, 45. Robinson (Jenner, G. Carlsson)

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell (A), Heiskanen, Oleksiak, Hanley, Sekera – Pavelski (A), Dickinson, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Robertson, Comeau – Faksa, Cogliano, Caamano – Dowling, Kero, Kiviranta.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, G. Carlsson, Del Zotto, Gavrikov – Atkinson (A), Roslovic, Laine – Robinson, N. Foligno (C), Jenner (A) – Bjorkstrand, Riley Nash, Bemström – Stenlund, Texier, Domi.

Rozhodčí: O´Rourke, Schrader – Murray, Racicot

Diváci: 4 112