Boston – Washington 5:1 (kon.) | Chicago – Tampa 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 2:3 (po pr.)
Arizona – Minnesota 1:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:2 (po pr.) | San Jose – Vegas 4:5 (po pr.)
New Jersey – NY Rangers 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení, po rychlé kombinace a nahrávce se prosazuje nepokrytý MAX PACIORETTY. Asistence: Alex Pietrangelo a Mark Stone.
    58:53 Kevin LABANC - 4:4

58:53
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Obrovská chyba brankáře Vegas, Oscar Dansk špatně vyhodnotil situaci, promáchl puk, a pak mohl KEVIN LABANC zakončoval do prázdné branky. Asistence: Brent Burns a Logan Couture.

55:09
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., hákování).
    46:23 Logan COUTURE - 3:4

46:23
    Domácí celek z první střely ve třetí třetině dává gól. Prosazuje se dobře postavený LOGAN COUTURE, který prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Erik Karlsson a Kevin Labanc.
    40:26 Alex TUCH - 2:4

40:26
    Hostující celek z kraje třetí třetiny navyšuje své vedení, po pěkném přiťuknutí spoluhráče se prosazuje ALEX TUCH. Asistence: William Carrier a Keegan Kolesar.

40:02
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kurtis Gabriel – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 5 min., bitka).

37:57
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Rudolfs Balcers – 2 min., sekání).

35:32
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kurtis Gabriel – 2 min., vražení na hrazení).
    32:43 Matt NIETO - 2:3

32:43
    Domácí celek využil špatného přístupu soupeře a dává důležitou branku. Situaci dva na jednoho vyřešil tvrdou střelou MATT NIETO. Oscar Dansk na jeho pokus nedokázal reagovat. Asistence: Erik Karlsson.

28:22
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., sekání).
    26:01 Brent BURNS - 1:3

26:01
    Domácí celek proměnil přesilovku. Na pokyn NHL Situation Room v Toronto se přezkoumala situace a ukázalo se, že BRENT BURNS tvrdou ránou od modré čáry trefil tyč a vnitřní brankovou konstrukci. Gól platí. Asistence: Ryan Donato a Timo Meier.

24:49
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).

22:57
    Střídání v týmu San Jose Sharks: ze hřiště odchází Martin Jones, přichází Devan Dubnyk.
    22:57 Max PACIORETTY - 0:3

22:57
    Krátce po začátku druhé třetiny navyšuje hostující celek své vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje MAX PACIORETTY. Jeho zakončení propadlo brankáři mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Alec Martinez a Ryan Reaves.

17:37
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., krosček).

13:23
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., hrubost).

07:57
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Keegan Kolesar – 2 min., vysoká hůl).
    07:03 Chandler STEPHENSON - 0:2

07:03
    Další střela na barnku a Veas vede už 2:0. Mark Stone prodloužil přihrávku do míst, kde byl CHANDLER STEPHENSON. Ten měl dostatek prostoru pro zakončení do odkryté části branky. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.
    05:48 Reilly SMITH - 0:1

05:48
    Po rychlé akci se prosazuje hostující celek . Po šikovné Karlssonově přihrávce zakončoval do odkryté části branky REILLY SMITH. Asistence: William Karlsson a Jonathan Marchessault.

02:11
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (John Leonard – 2 min., držení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Burns (Donato, Meier), 33. Nieto (E. Karlsson), 47. Couture (E. Karlsson, Labanc), 59. Labanc (Burns, Couture) – 6. R. Smith (W. Karlsson, Marchessault), 8. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 23. Pacioretty (Martinez, Reaves), 41. Tuch (W. Carrier, Kolesar), 62. Pacioretty (Pietrangelo, Mark Stone)

San Jose Sharks: M. Jones (23. Dubnyk) – Ferraro, Burns (A), Knyžov, E. Karlsson, R. Šimek, Vlasic – E. Kane, Couture (C), Labanc – Balcers, Gambrell, Meier – Leonard, Marleau (A), Donato – Nieto, Kellman, Gabriel.
    Vegas Golden Knights: Dansk (M.-A. Fleury) – Theodore, Pietrangelo (A), Martinez, Whitecloud, Hague, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Glass, Kolesar – W. Carrier, Reaves, N. Roy.

Rozhodčí: Hebert, StPierre – Flemington, Gawryletz