Boston – Washington 5:1 (kon.) | Chicago – Tampa 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 2:3 (po pr.)
Arizona – Minnesota 1:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:2 (po pr.) | San Jose – Vegas 4:5 (po pr.)
New Jersey – NY Rangers 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:6 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 06.03.2021, 19:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

31:28
    Nejaktivnější bijci Kris Letang (PIT) a James van Riemsdyk (PHI), od kterých potyčka vzešla, dostávají dvě minuty.

28:47
    James van Riemsdyk se tlačil do zakončení, ale byl faulován Marcusem Petterssonem (PIT), který míří na trestnou už potřetí v utkání!

24:17
    Rozhodčí fouká do píšťalky a na trestnou lavici míří Travis Konecny (PHI), který dostává menší trest – komerční přestávka.

19:24
    Hezký a přímočarý útok Flyers zkoušeli zakončit Sean Couturier s Jamesem van Riemsdykem, přičemž prvního jmenovaného zahákoval Marcus Pettersson (PIT).

17:49
    Domácí budou mít situaci usnadněnou, protože Michael Raffl (PHI) při bránění podrazil Bryana Rusta a dostává menší trest.

13:34
    Kevin Hayes byl za brankou Pittsburghu hákován Marcusem Petterssonem (PIT), takže velmi brzy začne zkrácená přesilovka Flyers.

11:48
    Na trestnou lavici zamíří Zach Aston-Reese (PIT) i Robert Hääg (PHI), jejichž vzájemnou strkanici nehodlal sudí tolerovat.

06:33
    Bryan Rust se tlačil do útočného pásma, čímž si vybojoval faul Ivana Provorova (PHI) – dvě minuty za hákování.

00:56
    Jevgenij Malkin (PIT) v rohu útočného pásma nedovoleně bránil jednoho ze soupeřů, za což dostává dvě minuty.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 8. Malkin (Crosby, Guentzel), 19. Rust (Guentzel, Crosby), 39. Aston-Reese (B. Tanev), 51. McCann (B. Tanev, Malkin) – 7. Konecny (Laughton), 22. K. Hayes (Provorov, Konecny), 33. Gostisbehere (Laughton, Voráček)

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Letang (A), Dumoulin, Marino, M. Pettersson, Matheson, Ceci – Rust, Crosby (C), Guentzel – Kapanen, Malkin (A), McCann – B. Tanev, Blueger, Aston-Reese – Rodrigues, Jankowski, Lafferty.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Gostisbehere, Provorov, Braun, Sanheim, Prosser, Hägg – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Konecny, K. Hayes, Laughton – Voráček (A), Giroux (C), Lindblom – Aube-Kubel, Patrick, M. Raffl.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Kozari – Suchánek, Rody

Diváci: 2 800