Montreal – Winnipeg 7:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 4:5 (po pr.) | Dallas – Columbus 5:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 4:3 (po pr.)
Edmonton – Calgary 3:2 (kon.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | Boston – New Jersey 0:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Boston Bruins
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 07.03.2021, 23:00 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany už je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. Na počtenou! (01:48:39)

Jakub Zbořil (BOS) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:54
    David Pastrňák (BOS) – 0+0, -1 účast, 10 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 17:44
    David Krejčí (BOS) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:34
    Pavel Zacha (NJD) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:10

Tři hvězdy utkání

1. Scott Wedgewood (NJD) – 40 zákroků
    2. Pavel Zacha (NJD) – 0+1
    3. Tuukka Rask (BOS) – 24 zákroků

Skončilo nám utkání mezi Bostonem a New Jersey. Hosté nakonec zvítězili 1:0. Boston měl sice v závěru velký tlak, ale dnes fantasticky chytajícího Scotta Wedgewooda ani jednou nepřekonal. Na rozdílovém gólu střetnutí měl obrovský podíl Pavel Zacha, jehož ránu ještě tečoval do sítě Tuukky Raska Kyle Palmieri. Dva body tak bere outsider tohoto duelu.

59:51
    Nahození Davida Pastrňáka zůstalo před bránou, ale rychlejší byli obránci hostů.

59:32
    Domácí mají opravdu velký tlak. Teď ale přichází zakázané uvolnění, takže před Ďábly je už jen 28 sekund úporného bránění náskoku.

59:03
    McAvoy hledal Ritchieho u zadní tyče. Bostonu chyběl opravdu jen kousek k úspěšné kombinaci.

58:43
    Bruce Cassidy si vzal čas na poradu. Boston se pokusí v závěrečných sedmasedmdesáti vteřinách vyrovnat.

58:43
    Nick Ritchie našel v mezikruží kapitána Bergerona, jehož rychlý pokus zápěstím zastavil Scott Wedgewood.

58:30
    Oddechový čas sice nepřišel, ale hra bez brankáře je na světě.

58:15
    Boston vybojoval díky střele od modré čáry útočné pásmo. Dá se očekávat, že nyní přijde oddechový čas a Rask zůstane na střídačce.

57:49
    Teď už New Jersey může vystřídat. Severson totiž zavezl touš za červenou čáru a nahodil jej za Raskovu svatyni.

57:26
    Wedgewood zachytil puk za bránou, aby jej posléze mohl poslat po mantinelu do neutrální zóny.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:56
    Už se domácí znovu usadili ve třetině Devils. Zatím ale nejsou dostatečně přímočaří.

56:22
    Boston ví, že potřebuje zabrat. Nyní pořádně zatlačil na svého soupeře, ale New Jersey po dobu celého utkání pracuje v defenzívě na jedničku.
    55:23 Kyle PALMIERI - 0:1

55:23
    Devils právě vstřelili branku!
    Až v 56. minutě padá první branka v utkání a střílí ji KYLE PALMIERI! Výbornou práci odvedl P. K. Subban, který se dostal až do rohu kluziště, odkud vyprodukoval pas před bránu. K zadní tyči si najel Pavel Zacha, který ještě odrazil touš od nohy Palmieriho do brány. 0:1. Asistence: Pavel Zacha a P. K. Subban.

54:44
    Brad Marchand odvádí dobrou práci v rohu kluziště, avšak obránci New Jersey jsou poměrně blízko u něj.

54:13
    Bratt chtěl přidržet kotouč na své holi, neboť jeho spoluhráči už potřebovali vystřídat.

53:27
    To platilo i pro později zakončujícího Craiga Smithe. Scott Wedgewood znovu odolal. Mezitím se ale Malcev vrátil na led, takže gól ani teď nepadl.

53:01
    Po šikovné přihrávce Coyla zpoza brány se k zakončení dostal Nick Ritchie. Útočník Bostonu ale v kvalitní pozici selhal.

52:13
    Rask sice na chvíli ztratil hokejku, ale nakonec měl prostor k tomu, aby si ji vzal nazpět. Mezitím Boston podniká útočný postup.

51:57
    Bostonu navíc nevyšla dlouhá přihrávka na útočnou polovinu, což znamená, že se muselo pískat zakázané uvolnění.

51:33
    David Krejčí se snažil ukrýt svou střelu z pravé strany, avšak bránící hráči New Jersey znovu perfektně zapracovali.

51:13
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Michail Malcev – 2 min., hákování).

50:55
    Hostující obránce Ty Smith po delší době prověřil Tuukku Raska. Brankář Bostonu ale bez komplikací zasáhl lapačkou. Teď nás čeká komerční přestávka.

50:04
    Kouč Cassidy už míchá s útočnými formacemi. Krejčí byl na ledě s Bjorkem a tito dva šikovně kombinovali. Ani tentokrát ale finální střela nepřišla.

49:18
    Studnicka se natlačil před bránu, ale po Krejčího přihrávce neuspěl. Na poslední chvíli mu navíc do střely skočil obětavý Dmitrij Kulikov.

48:44
    Tvrdá rána Craiga Smithe z pravé strany rozhodně nebyla pro brankáře Wedgewooda příjemná. I tak ji ale posledně jmenovaný vyrazil do rohu kluziště.

48:02
    Miles Wood načasoval přihrávku pro Jacka Hughese, který okamžitě střílel. Také on ale zamířil pouze do bránícího hráče.

47:26

47:22
    Branku nedal ani DeBrusk, který měl celkem dobrou pozici na levém kruhu. Jeho pokus byl ale hostujícími hráči sražen.

47:05
    Smith předložil McAvoyovi na modrou čáru. Bek Bostonu tvrdě vystřelil, ale gólman Devils byl znovu úspěšnější.

46:35
    Šanci měl Marchand, jenž šikovně pronikl pravou stranou až ke střele. Wedgewood jeho pokus vyrazil k McAvoyovi, který ale z dorážky branku nevstřelil.

46:00
    Marchand nabil Pastrňákovi na modrou čáru. Český kanonýr ale zamířil pouze do připraveného betonu brankáře.

45:35
    Boston už rozjel svou první přesilovku v utkání. Pobídka Brada Marchanda k teči ale byla sražena Damonem Seversonem do ochranné sítě.

45:26
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Dmitrij Kulikov – 2 min., krosček).

45:22
    Hughes byl na hranici pravidel zastaven Marchandem. V akci poté pokračoval Matt Grzelcyk, jehož průnik byl zastaven.

44:57
    Před Raskem vznikla mírná strkanice z obou stran. Vylučovat se ale zřejmě nebude, takže v kolonce trestných minut na straně Devils stále zůstává číslo 0.

44:32
    Připomněl se i Jack Studnicka ranou příklepem ze strany. Ani s tímto projektilem ale Scott Wedgewood neměl sebemenší problémy.

44:02
    Clifton se ocitl v problémech, když jej hosté opět napadali. Ke střele z levého kruhu se dostal Pavel Zacha, který však zařízení netrefil.

43:33
    Charlie Coyle předvedl parádní návrat do defenzívy. Dokázal zabránit možnému přečíslení dva na jednoho, které tahal Jegor Šarangovič.

43:14
    Jake DeBrusk už střílel z poměrně těžké pozice. Scott Wedgewood vše dobře viděl, takže lapačkou bez potíží zasáhl.

42:42
    McAvoy se ocitl v problémech, když na něj vystartoval jeden z hráčů hostů. I proto se Bostonu zatím nedaří rozehrávka z vlastní třetiny.

41:53
    Elitní lajna Bruins už pobývá před svatyní Devils, avšak Bergeron, Marchand ani Pastrňák nedostávají moc prostoru k prokázání svého hokejového umu.

41:19
    Miles Wood si nedokázal sklepnout nahození, které mířilo z obranné třetiny Devils. Útočník New Jersey mohl vyrazit do brejku.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:46
    V prvních sekundách třetí periody mají kotouč na hokejkách převážně hostující hokejisté.

40:19
    Zachova formace začala v útočném pásmu, ale zatím si přihrává pouze podél mantinelu.

40:01

Ani po čtyřiceti minutách branka nepadla, takže o všem rozhodne třetí třetina, případně prodloužení či nájezdy. Nejblíže ke gólu ale byli hosté, konkrétně Nathan Bastian a Pavel Zacha měli nejvýraznější šance dosavadního průběhu střetnutí. V předposlední minutě třetiny sice vsítil gól Jack Hughes, ale ten nemohl platit kvůli přihrávce rukou jeho spoluhráče Bratta.

Střely na bránu po 2. třetině: 22 – 19

40:00

39:41
    Fredericovo nahození zamířilo do lapačky připraveného brankáře Devils. Ještě jedno vhazování tedy bude k vidění po levici Wedgewooda.

39:16
    Subban čeká za bránou na dostřídání svých spoluhráčů. Poté zřejmě založí útočnou akci.

38:44
    Domácí měli trošku problémy s rozehrávkou, ale nakonec vše zvládli. New Jersey však v těchto chvílích pořádně kouše.

38:11
    Boston vybojoval útočné pásmo. Po krátkém přerušení se bude vhazovat po levici Scotta Wedgewooda.

38:01
    Jack Hughes se sice už radoval z branky, ale jeho střele předcházela evidentní přihrávka rukou Jespera Bratta. Gól tedy podle očekávání nemohl platit.

37:36
    Rozhodně je vidět, že oba celky chtějí vsítit první branku, ale zatím tento zápas patří oběma brankářům.

36:59
    Janne Kuokkanen se prodral po pravé straně, ale jeho přihrávka na spoluhráče možná už byla zbytečná. Jakub Zbořil ji totiž zablokoval.

36:06
    Michael McLeod předvedl ukázkový důraz před Raskem. Z tohoto všeho vznikla nepřehledná situace, která ale brankou neskončila. Neuspěl ani pak střílející Subban.

35:22
    Sami Vatanen poslal puk až k druhé brance. I díky tomu se ale David Pastrňák dostal do brejkové situace, kterou však neproměnil. Jeho šikovná střela po kličce proti Vatanenovi skončila na pravém betonu hostujícího brankáře.

35:08
    Nahození Chrise Wagnera mělo záměr takový, aby se jeho kolega před bránou dostal k teči. To se však tak úplně nepovedlo, takže Wedgewood si v pohodě stáhl puk do lapačky.

34:33
    Frederic nedostal u mantinelu od Bratta ani kousek prostoru. Bostonu nevychází se usadit před Wedgewoodem.

34:02
    Pastrňák získal puk na vlastní modré čáře, poté mu však pouze zbývalo si pomoct s obránci.

33:25
    Dnes velmi aktivní Zacha si to znovu mířil mezi obránce Bruins, ale ve snaze udělat kličku mu černá guma utekla až příliš na levou stranu.

32:32
    Scott Wedgewood pomohl svým spoluhráčům s vyhozením puku z vlastního pásma. Boston sice mnohem více napadá, ale zatím mu to platné není.

32:09
    Snahu Davida Pastrňáka o průnik do útočné třetiny zastavil ofsajd. Po komerční přestávce nás tedy čeká vhazování ve střední třetině.

31:41
    Bjork dokázal najít Krejčího, který si ale okolo obránce Vatanena neporadil.

31:14

30:56
    Přesilovka New Jersey ale vůbec není dobrá. Hosté se zatím k pořádnému zakončení nedostali.

30:17
    Těsně před útočnou modrou čárou Hughesovi touš utekl. Toho využil Brad Marchand, který jej tedy znovu odpálil.

29:44
    Po vhazování se už domácí znovu osvobodili. Puk poslali přes všechny čáry až k brance Wedgewooda.

29:36
    Pavel Zacha výtečně prostrčil puk na Kylea Palmieriho, který měl před sebou už jen beka. Právě McAvoy mu ale ránu vyrazil do ochranné sítě.

29:14
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Jake DeBrusk – 2 min., vysoká hůl).

29:02
    Teď už mají hosté ponechanou výhodu. Za okamžik budou hrát svou třetí přesilovku v utkání.

28:25
    McAvoy pokračoval v aktivním střídání. Dokázal si najít vhodný prostor ke střele, ale Scott Wedgewood špičkou betonu zakročil.

27:44
    Boston se ale už usadil v útočném pásmu. Charlie McAvoy nabil Craigu Smithovi, jehož rána příklepem zamířila několik centimetrů nad horní tyč.

26:59
    Hosté vycítili šanci a znovu se ženou před Raska. Teď mají herně navrch Ďáblové.
    25:37 Šance Pavla Zachy

25:37
    New Jersey mělo dvě obrovské šance k získání náskoku. V samostatném úniku ale Pavel Zacha neuspěl, stejně jako při následné střele Palmieri z mezikruží. Rask měl velké štěstí, neboť útočník Devils zařízení minul.

24:49
    David Krejčí mohl vyrazit do otevřenější obrany soupeře, jenže kotouč jej neposlechl. Zasekl se mu mezi bruslí a hokejkou.

24:30
    David Pastrňák střílel zápěstím z levého kruhu. Scott Wedgewood tuto střelu moc dobře viděl a bez potíží ji lapil do lapačky.

23:59
    Od brusle Craiga Smithe se kotouč celkem překvapivě odrazil před bránu. Wedgewood byl chvíli dezorientován, nicméně měl štěstí, že domácí nevystřelili.

23:19
    Před Raskem bylo pořádně rušno. Vynikající práci odvedl Miles Wood. Od ramene brankáře Bostonu odrazil puk k Nathanu Bastianovi, jehož rychlé zakončení ale brankou neskončilo. Jeden z bránících hráčů totiž pokryl spodní část svatyně.

22:39
    Jarred Tinordi dokázal zastavit rozjetého Kylea Palmieriho, který si to už už mířil kupředu po pravém křídle.

22:02
    Nyní se New Jersey velmi sympaticky představilo v útočném pásmu, ale nějaká nebezpečnější střela zatím nepřišla.

21:32
    Nick Ritchie si nezpracoval zrovna ideálně přihrávku ze střední třetiny. Puk tak jen posunul za bránu Wedgewooda.

20:54
    Jegor Šarangovič vracel bekhendem puk před bránu, ale Rask zasahovat nemusel. Kotouč totiž mířil daleko za zadní tyč.

20:16
    Domácí se pokusili o sérii ran v útočném pásmu. Neuspěl však ani Bergeron, ani McAvoy. Posléze se Ďáblové ubránili posunutím puku do střední třetiny.

20:01

Skončila nám první dvacetiminutovka, ve které jsme gól neviděli. Ani žádná větší gólová šance k vidění nebyla. Oba týmy hrají dobře do defenzívy a většina střel na bránu šla z poměrně značných vzdáleností. Více ze hry měl Boston, ale ve finální fázi zatím úspěšný není.

Střely na bránu po 1. třetině: 12 – 10

20:00

19:40
    Coyle přihrál na modrou čáru Jakubu Zbořilovi. Český obránce sice rychle pálil, ale jeho rána až k bráně nedoputovala.

19:03
    David Pastrňák šikovně našel Brada Marchanda, jemuž se ale střela vůbec nepovedla. Útočník s číslem 63 na zádech totiž zlomil hůl.

18:28
    Manévr Charlieho McAvoye na kruhu úspěšný nebyl. Skvěle jej dokázal navázat Travis Zajac, který mu nedal ani milimetr prostoru k přihrávce nebo ke střele.

17:48
    DeBrusk po dobré práci našel na křídle Ritchieho, jehož pokus ale minul bránu o poměrně hodně čísel.

17:12
    Zatím sledujeme spíše bojovný zápas. To potvrdil i Trent Frederic, jenž velmi dlouho bojoval u mantinelu. Kotouč ke spoluhráči sice poté dostal, ale lapačka Wedgewooda byla připravená.

16:36
    Zbořil se musel rychle vracet pro puk do vlastní třetiny, neboť únik Devils po levém křídle mohl být velmi nebezpečný.

16:07
    Jack Hughes se šikovně proháčkoval až před brankoviště Tuukky Raska, jenže jeho bekhendové zakončení nebylo dostatečně přesné, aby nadělalo finskému brankáři větší problémy.

15:34
    Wagner se už vrátil na led. Medvědi přežili i druhé oslabení v tomto střetnutí.

15:17
    Ani teď se hokejistům v bílých dresech nedaří přechod do útočného pásma.

14:52
    Dvojice bránících hráčů Bostonu sice vyrazila kupředu, ale k zakončení se neprobila.

14:28
    Přesilovka se hostům příliš nedaří. Nyní se už zhruba deset sekund bojuje o puk za bránou Bruins.

13:43
    Kyle Palmieri napřáhl z pravé strany, ale svatyni Tuukky Raska trefit nedokázal. Kotouč se posléze po mantinelu odrazil do neutrální zóny, takže New Jersey bude muset znovu překonávat obranu svého soupeře.

13:34
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 2 min., podrážení).

13:03
    Ritchie neodvedl moc dobrou práci v rohu útočné třetiny. O kotouč totiž až moc rychle přišel.

12:41
    Bastian nezachytil důraznou přihrávku P. K. Subbana. Po zakázaném uvolnění Devils se bude vhazovat v jejich obranném pásmu.

12:24
    Boston se ale dostal do většího tlaku. Dlouho kombinoval v pásmu soupeře, až se David Pastrňák dostal do kvalitní pozice těsně před brankou New Jersey. Rychle se přesunujícího Wedgewooda ale nepřekonal.

11:56
    Patrice Bergeron jemně tečoval nahození Grzelcyka od modré čáry. Wedgewood ale se zákrokem neměl vážnější starosti.

11:36
    Clifton s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchá. Čeká na nabídku spoluhráčů po křídlech.

11:05
    Rask vyrazil ránu ze středního pásma. Spíše se jednalo jen o takový pokus, který měl získat výhodu vhazování v útočné třetině.

10:37
    Po chybě Kulikova v rozehrávce se dostal k puku David Krejčí, jenž jej rychle posunul do strany na McAvoye. Obránce Bruins vystřelil pouze do hrudi Wedgewooda.

09:59
    Boston mnohem častěji drží puk na svých hokejkách, ale směrem dopředu zatím nikterak výjimečně nebezpečný není.

09:29
    Marchand vydoloval puk a společně se spoluhráčem vyrážel vpřed. Přihrávka na něj do předbrankového prostoru se ale s přesností nepotkala.

09:19

08:33
    P. K. Subban napřáhl opravdu velmi tvrdě od modré čáry. Tuukka Rask zakročil vyrážečkou, ale znovu nevěděl, kam puk vyrazil. Naštěstí pro Boston jej vyrazil do příhodných míst.

08:08
    Zřejmě došlo k přihrávce rukou. Hra je tedy přerušena a bude se vhazovat ve středním pásmu.

07:36
    Obránce Smith rozhodně nepředal kotouč přesně do strany Hughesovi. To vše zapříčinilo, že Ďáblové už neměli touš pod kontrolou a nakonec jej i ztratili.

07:19
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Urho Vaakanainen – 2 min., vysoká hůl).

06:45
    Michael McLeod nabral rychlost a z pravé strany vyslal zajímavý pokus zápěstím. Rask sice zasahoval ramenem, ale vůbec neměl ponětí, kde kotouč odskočil. Nakonec měl štěstí, že dojíždějící obránci mu vypomohli.

06:25
    Brankář hostů měl opět plné ruce práce. Střelu i s dorážkou ale nadvakrát dokázal zkrotit.

06:18
    Cliftonova rána skončila v lapačce pozorného brankáře hostujícího týmu. Po první komerční přestávce se bude vhazovat před Scottem Wedgewoodem.

05:56
    Pavel Zacha šikovně našel Palmieriho, jenž se ale přes důrazné obránce ke střele neprobil. Boston se už ubránil.

05:11
    Jesper Bratt předpokládal, že by jeho nahození mohlo být tečováno. Možná i lehce bylo, ale Tuukka Rask neměl se zákrokem levým betonem vůbec žádný problém.

04:42
    Brad Marchand dokázal dojet kotouč ve snaze hostujícího celku o zaútočení.

04:16
    Travis Zajac příkladně bojoval u mantinelu. Dostal puk na modrou čáru, odkud ale střelecký pokus spoluhráče nepřišel.

03:44
    New Jersey se už vymanilo z obranného pásma. V těchto místech se ale ocitá v úvodu střetnutí až příliš často.

03:03
    Tinordi dostal nabito proti hokejce. Okamžitě zkusil štěstí střelou z velké dálky, ale jeho pokus nezamířil mezi tři tyče.

02:26
    Chris Wagner si dlouho zpracovával puk na pravé straně útočného pásma, až se dostal z výhodné palebné pozice.

02:00
    Zakázané uvolnění New Jersey. Vhazovat se znovu bude před brankářem Scottem Wedgewoodem.

01:36
    Na druhé straně se do velmi dobré pozice mezi kruhy dostal Severson. Obránce Devils ale netrefil Raskovu bránu.

01:08
    David Pastrňák našel na modré čáře Charlieho McAvoye. Zadák Medvědů vystřelil zápěstím, ale kotouč se od nohy bránícího hráče odrazil k Bergeronovi. Posledně jmenovaný ale nevypálil, neboť se mu černá guma zamotala mezi bruslemi.

00:44
    Domácí znovu získali útočnou třetinu, ale zatím si přihrávají pouze okolo mantinelu.

00:09
    Boston se dostal ke střele hned po devíti sekundách. K zakončení z vrcholu levého kruhu se dostal Clifton, jehož pokus ale zlikvidoval Scott Wedgewood.

00:01

Utkání začne o chvíli později. Ještě si vyslechneme hymnu Spojených států amerických. Boston bude hrát v černých dresech a New Jersey v dresech bílých.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Clifton, J. Zbořil, McAvoy, Grzelcyk, Vaakanainen, Tinordi – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – DeBrusk, Krejčí (A), N. Ritchie – C. Smith, Coyle, Frederic – Wagner, Studnicka, Bjork.

New Jersey Devils: Wedgewood (Blackwood) – Severson (A), T. Smith, P. K. Subban, D. Kulikov, Vatanen, R. Murray – Kuokkanen, Zajac (A), Šarangovič – Palmieri (A), Zacha, M. Malcev – Bratt, J. Hughes, A. Johnsson – Bastian, M. McLeod, Wood.

Rozhodčí: Lee, MacDougall – Sericolo, Daisy.

Česká a slovenská stopa

Jaroslav Halák (Boston) – 8 zápasů, 91,3% úspěšnost zákroků
    Jakub Zbořil (Boston) – 19 zápasů, 4 body (0+4)
    Ondřej Kaše (Boston) – 2 zápasy, 0 bodů
    David Krejčí (Boston) – 17 zápasů, 11 bodů (0+11)
    David Pastrňák (Boston) – 14 zápasů, 20 bodů (10+10)
    Pavel Zacha (New Jersey) – 20 zápasů, 15 bodů (6+9)

Vzájemné zápasy

19.02.2021 Boston – New Jersey 2:3
    16.01.2021 New Jersey – Boston 2:1 po prodloužení
    15.01.2021 New Jersey – Boston 2:3 po nájezdech

NEW JERSEY DEVILS

Ďáblové z New Jersey jsou na tom tabulkově hůře než jejich dnešní soupeř. Ve Východní divizi jim patří předposlední příčka, když z dvaceti odehraných zápasů vytěžili jen 16 bodů. Momentálně jsou dokonce hned po Buffalu druhým nejhorším týmem celé soutěže. Devils mají špatnou formu hlavně v posledních duelech. Vyhráli totiž jen jednou z devíti předchozích vystoupení. New Jersey padlo v pěti zápasech v řadě, naposledy nestačilo minulý hokejový večer na Rangers v poměru 3:6. Nejproduktivnějším hráčem New Jersey je český útočník Pavel Zacha, jenž už nasbíral 15 kanadských bodů.

BOSTON BRUINS

Hokejisté Bostonu drží třetí místo ve Východní divizi, když v jednadvaceti zápasech uhráli 29 bodů. Po základní hrací době zvítězil Boston osmkrát, osmkrát se v jeho zápasech prodlužovalo a pětkrát prohrál po šedesáti minutách. V minulých zápasech svěřenci Bruce Cassidyho často střídali výhry s porážkami, naposledy ale dokázali poměrně značně předčít Washington po výsledku 5:1. Boston si ale na konci ledna neodpustil ani dvě vysoké porážky, když v rozmezí jednoho dne prohrál 2:7 na ledě Islanders a 2:6 na kluzišti Rangers. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Brad Marchand se sedmadvaceti kanadskými body. David Pastrňák po zranění odehrál 14 utkání, ve kterých zapsal 20 bodů za deset branek a stejný počet asistencí.

Přeji příjemný nedělní večer při sledování textového přenosu z kanadsko-americké NHL. Dnes nás čeká souboj mezi Bostonem Bruins a New Jersey Devils. Úvodní vhazování padne krátce po 23:00. Příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.