Montreal – Winnipeg 7:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 4:5 (po pr.) | Dallas – Columbus 5:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 4:3 (po pr.)
Edmonton – Calgary 3:2 (kon.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | Boston – New Jersey 0:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Dallas Stars
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 07.03.2021, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

57:50
    Jason Robertson (DAL) je však dalším hráčem Dallasu, který putuje na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

54:44
    Ty Dellandrea (DAL) hodně zbytečně fauloval hostujícího kapitána, a dostává tak dvě minuty za nedovolené bránění.

52:57
    Hokejisté Columbusu byli nyní zcela jasně se šesti bruslaři na ledové ploše, a tak hostující střídačka dostává dvouminutový trest. Trest odsedí Patrik Laine (CBJ).

50:54
    Utkání končí předčasně pro domácího kapitána Jamieho Benna (DAL) a hostujícího Maxe Domiho (CBJ), kteří po své menší potyčce dostávají desetiminutové tresty za nesportovní chování.

41:58
    Je tu další hodně přísné vyloučení na hostující straně, když je na dvě minuty za sekání vyloučen Riley Nash (CBJ).

37:57
    Columbus si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Esa Lindell (DAL).

26:45
    Gabriel Carlsson (CBJ) podrazil Hintze, jenž se kolem něj prohnal v plné rychlosti. Obránce Columbusu tedy putuje na trestnou lavici.

10:34
    Seth Jones (CBJ) při následném protiútoku Dallasu sekl Gurjanova, a dostává za to tak dvouminutový pobyt na trestné lavici.

02:24
    Rozhodčí ještě posvětili domácí branku, a tak kvůli tomu Columbus dostává dvě minuty za zdržování hry, a tak si Stars po první brance ihned zahrají i přesilovou hru.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Dickinson (Sekera), 4. Pavelski (Hintz, Ja. Benn), 34. Heiskanen (Caamano, Oleksiak), 50. Hintz (Kiviranta, Hanley), 60. Faksa (Comeau)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell (A), J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Hanley – Ja. Benn (C), Pavelski (A), Gurjanov – Kiviranta, Hintz, Robertson – Comeau, Dickinson, Cogliano – Faksa, Caamano, Dellandrea.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (50. Vehviläinen) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, G. Carlsson, Del Zotto, Gavrikov – Atkinson, Roslovic, Laine – Robinson, N. Foligno (C), Jenner (A) – Bjorkstrand, Riley Nash, Bemström – Stenlund, Texier, Domi.

Rozhodčí: O´Rourke, Schrader – Murray, Racicot

Diváci: 4 203