Montreal – Winnipeg 7:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 4:5 (po pr.) | Dallas – Columbus 5:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 4:3 (po pr.)
Edmonton – Calgary 3:2 (kon.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | Boston – New Jersey 0:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
Tampa Bay Lightning
Neděle 07.03.2021, 20:40 • United Center, Chicago • NHL

55:57
    Maroon nyní jel zcela sám na Lankinena, ale Duncan Keith (CHI) předvedl pořádný hák z devadesátých let a za svůj prohřešek překvapivě dostává dvě minuty, když se za tohle dalo nařídit i trestné střílení.

49:41
    Ryan McDonagh (TBL) za bránou sekl DeBrincata, a tak dostává dvě minuty.

37:21
    Nyní si přesilovou hru zahraje Chicago, protože je na trestnou lavici poslán Goodrow (TBL) na dvě minuty za podrážení.

35:08
    Jenže to nevydrželo příliš dlouho, protože Mattias Janmark (CHI) ve středním pásmu trefil Colemana holí do obličeje a dostává dvě mnuty.

32:14
    Domácí vyrazili do protiútoku, kde nakonec Carpenter vystřelil a Vasilevskij jeho střelu vyrazil, ale domácí útočník následně ještě získal faul, když upadl o ležícího Victora Hedmana (TBL), jenž dostává dvě minuty.

29:27
    Černák následně zavezl puk do útočného pásma, kde byl za bránou tvrdě sestřelen Connorem Murphym (CHI), a vypadá to tak, že pro obránce Hawks končí utkání, když za svůj faul dostává trest pět minu plus do konce utkání.

26:51
    Bolts budou hrát další přesilovou hru, když Ian Mitchell (CHI) hákoval Stamkose a dostává za svůj faul dvě minuty.

23:40
    Hagel (CHI) však putuje na trestnou lavici za držení a Tampa Bay si zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

21:04
    Hrdina předešlého okamžiku však následně podrazil Kämpfa, a tak za svůj prohřešek dostává dvě minuty.

13:50
    Pat Maroon (TBL) je prvním vyloučeným hráčem tohoto utkání, když dostává dvě mnuty za podrážení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Kurashev (Söderberg), 16. Janmark (D. Kubalík, P. Kane), 24. Suter (Janmark) – 24. Palát (Hedman, Stamkos), 25. Gourde (Černák), 28. Hedman (B. Point, Palát), 37. Gourde (Sergačjov), 55. Killorn (Gourde, McDonagh), 58. Maroon (Gourde, M. Joseph)

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Mitchell, Keith (A), Boqvist, Carlsson, C. Murphy, Zadorov – P. Kane (A), Suter, DeBrincat (A) – Hagel, Kämpf, D. Kubalík – Kurashev, Söderberg, Janmark – Carpenter, Wallmark, Highmore.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – C. Foote, Hedman (A), McDonagh, Černák, Sergačjov, Borgman – Cirelli, B. Point, Palát – Stamkos (C), Gourde, Killorn (A) – Coleman, T. Johnson, Goodrow – Volkov, M. Joseph, Maroon.

Rozhodčí: Charron, Pochmara – Toomey, Tobias