Nové Zámky – Miskolc 4:3 (po pr.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.) | Poprad – Detva 4:3 (po pr.)
Banská Bystrica – Zvolen 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – HC Slovan 1:4 (kon.) | Michalovce – Košice 1:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (0:0, 0:2, 3:1 - 1:0)
HK Detva
sk Neděle 07.03.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 46. kolo

52:49
    Poprad má presilovkovú možnosť. Dve minúty za vyhodenie puku si odpyká River Rymsha.

50:24
    Popradčania si to zbytočne komplikujú. Detva má dvojnásobnú presilovkovú možnosť. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Mike Dalhuisen.

50:02
    V tejto chvíli prichádza presilovka pre Detvu. Adam Drgoň dostáva dve minúty za hákovanie.

37:28
    Detvania ponúkajú Popradčanom ďalšiu presilovku. Za podrazenie si dve minúty odsedí Matúš Rais.

34:32
    Presilovú hru budú hrať domáci. Viliam Čacho si odsedí dvojminútový trest za nedovolené bránenie.

30:07
    Presilovú hru si zahrajú hokejisti Popradu a majú lepšiu príležitosť na vyrovnanie. Viliam Čacho dostáva dve minúty za krosček.

29:16
    Po strelenom góle si Detva zahrá aj presilovú hru. Mike Dalhuisen dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

16:52
    Po druhýkrát v zápase pôjde na trestnú lavicu Matej Ľupták. Dve minúty dostáva za podrazenie na Bjalončíka.

12:20
    Vylučovací proces po niekoľkých sekundách pokračuje. Za podrazenie si na trestnú lavicu sadá hosťujúci Matej Ľupták.

09:42
    Ščurko sa po naskočení na ľad ihneď zapojil do útoku. Steven Seigo ho chcel zastaviť a pomohol si nedovoleným bránením. Presilovku teda teraz bude hrať Detva.

07:31
    Po necelých ôsmich minútach prichádza prvá presilovka, bude ju hrať Poprad. Ladislav Ščurko dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 43. Mešár (Matúš Paločko, Zagrapan), 48. Tavi (Bjalončík, Dalhuisen), 53. Haščák (Svitana, Skokan), 61. Handlovský – 28. Ščurko (Lalík, Čacho), 30. Charbonneau (Sýkora, Rymsha), 52. Cox (Rymsha, Gachulinec)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Višnevskij, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Ulrych, Demo – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Bjalončík, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Mešár, Preisinger, Matúš Paločko – Valigura
    HK Detva: Lazušin (Petrík) – Lalík, F. Fekiač, Rymsha, Gachulinec, Rais, King, Jendroľ, Turan – Ščurko, Čacho, Ľupták – Askarov, Downing, Sýkora – Cox, Valent, Charbonneau – Klíma, V. Fekiač, Žilka

Rozhodčí: Lokšík, Žák – Jedlička, D. Konc ml.