Bratislava Capitals – Innsbruck 2:3 (kon.)
iClinic Bratislava Capitals
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC TWK Innsbruck
sk Neděle 07.03.2021, 17:30 • Štadión Ondreja Nepelu • bet-at-home ICE Hockey League

Capitals doma nestačili na Innsbruck a podľahli mu 2:3. Víťazný gól strelil v 53. minúte Christoffer. (19:36:30)

59:56
    Obrovská šanca Capitals! Fortier mal pred sebou odkrytú bránu, no z dorážky poslal puk do ľavej tyčky, odkiaľ sa odrazil tesne pred bránkovú čiaru!

59:25
    Chovanova rana zblokovaná, domáci bek musí zacúvať.

59:01
    Chovanova strela bola tečovaná na ochrannú sieť, vhodí sa pred Swettem.

58:47
    Zakázané uvoľnenie Innsbrucku, Baroš už zostáva na striedačke.

56:43
    Hults posielal z pravej strany pred bránu puk na teč, no nik z jeho spoluhráčov ho nezasiahol.

55:13
    Baroš si poťažkal puk v lapačke po strele príklepom od modrej čiary.

53:59
    Hostia výborne napádajú v útočnom pásme, čas pre domácich sa kráti.

52:10
    Tím Innsbruck práve strelil gól!
    Nepríjemný moment pre domácich. Prihrávka BRADENA CHRISTOFFERA sa odrazila od korčule brániaceho Šmídu tak nešťastne, že puk zapadol ponad Barošovu lapačku až do brány. Innsbruck vyhráva 3:2.

50:10
    Kostitsyn zaútočil spoločne s Fortierom, no prihrával iba na päty.

49:41
    Ahl si nedokázal spracovať prihrávku, škoda pre domáci tím, pred sebou mal Ahl veľa priestoru na zakončenie.

49:06
    Vylúčenie v tíme HC TWK Innsbruck (Ludin – 2 min., držanie).

48:52
    Ciampini kľučkoval v strednom pásme, puk napokon skončil mimo hracej plochy.

47:35
    Carson rozohral na Guimonda, ten predviedol sólo cez takmer celé klzisko a bekhendom aj zakončil, no chýbala tomu razancia.

45:12
    Ciampiniho pokus skončil v náručí Baroša.

43:55
    Domáci sa dostali do prečíslenia troch proti jednému, no so situáciou nenaložili ideálne. Prihrávka Guimonda na Faitha neprešla. Výborne to urobil Saucerman.

43:40
    Od modrej čiary strieľal Saucerman, puk skončil v Barošovej lapačke.

43:00
    Hostia sa nevedia rozostaviť v útočnom pásme, Ciampinimu puk preskočil hokejku, hráči ho naháňajú po tretine.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 10. Hults (Faith), 21. Faith (Fortier) – 12. Ciampini (Paulweber), 23. Ciampini (Christoffer), 53. Christoffer

iClinic Bratislava Capitals: Baroš – Carson, Guimond, Chovan, Boldižár, Romančík, Ďurkech – Fortier, Hults, Faith – Miklík, Higgs, Kostitsyn – Mrázik, Buc, Ahl – Köver, Šmída, Bezák
    HC TWK Innsbruck: Swette – Saucerman, Lattner, Saxrud, Bär, Tansey, Racine-Clarke – Paulweber, Christoffer, Ciampini – Muigg, Girard, Herr – Winkler, Ludin, Gerlach – Jennes, Wetzelsberger, Mader

Rozhodčí: Rencz, Siegel – Gatol, Kis-Kiraly