GFC Ajaccio – Lille 1:3 (kon.) | Angers – Club Franciscain 5:0 (kon.) | Canet Roussillon – Marseille 2:1 (kon.)
GFC Ajaccio
1:3 (0:1)
Lille OSC
Neděle 07.03.2021, 18:30Francouzský pohár • 1/16 finále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (20:23:06)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:16.

Je konec! Lille vítězí na půdě GFC Ajaccio 3:1 a postupuje do další fáze.Hosté se do vedení dostali po deseti minutách, kdy si vlastní branku vsítil Durimel. Poté měl ještě obrovskou šanci Weah, ale jeho pokus těsně minul branku. Po změně stran se navíc prosadil hlavou Xeka a další nešťastný vlastenec přidal Lopy. Až v závěru z rohu snížil Pollet.

90+4

90+3
    Lille se v nastavení usadilo na polovině domácího celku, kde hosté kombinují s míčem na kopačkách a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    V samotném závěru se domácí ještě vydali do útoku, ale nákop za obranu prosvištěl až do zámezí.

89
    Domácí ještě v závěru zkouší útočit, ale další nákop na polovinu Lille vyústil v nedovolený zákrok. Rozehrávat budou hosté.
    88. David POLLET - 1:3

88
    GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Domácí se nakonec ještě dočkali snížení! Ajaccio zahrávalo rohový kop. Na prudký centr si k bližší tyči naběhl DAVID POLLET a hlavičkou pod břevno rozvlnil síť!

87
    Domácí celek se ještě vydal na polovinu soupeře, jenže nikdo v červeném dresu se do zakončení nedostává. Lille kontroluje vedení.
    85. LOPY - 0:3

85
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille pět minut před koncem dnešního souboje přidává třetí zásah! Na přihrávku do pokutového území si naběhl Jonathan David, který si obhodil brankáře a jeho pokus si do branky srazil MALICK LOPY

84
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Pied, přichází Botman.

83
    Hostující Sanches se zbytečně pustil do potyčky s jedním z domácích hráčů. Sudí vyřešil souboj dvou kohoutů bez udělení karty.

82
    Duflos se na pravé straně zbavil obránce a vyslal přízemní centr do šestnáctky. Jeho pobídku odehrál do bezpečí skvěle postavený Xeka.

81
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Goguey, přichází Gamboa.

80
    Do konce dnešního souboje zbývá poslední deset minut a favorizované Lille si bez problémů hlídá svůj náskok. Naopak domácím už pomalu docházejí síly.