GFC Ajaccio – Lille 1:3 (kon.) | Angers – Club Franciscain 5:0 (kon.) | Canet Roussillon – Marseille 2:1 (kon.)

GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Domácí se nakonec ještě dočkali snížení! Ajaccio zahrávalo rohový kop. Na prudký centr si k bližší tyči naběhl DAVID POLLET a hlavičkou pod břevno rozvlnil síť!
    85. LOPY - 0:3

85
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille pět minut před koncem dnešního souboje přidává třetí zásah! Na přihrávku do pokutového území si naběhl Jonathan David, který si obhodil brankáře a jeho pokus si do branky srazil MALICK LOPY

84
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Pied, přichází Botman.

81
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Goguey, přichází Gamboa.

74
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yazici, přichází Ikone.
    72. XEKA - 0:2

72
    Lille dvacet minut před koncem definitivně potvrzuje svůj postup do dalšího kola! Na centr z pravé strany si ve vápně naskočil osamocený XEKA a hlavičkou rozvlnil síť.

68
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Penneteau, přichází Camara.

62
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Lihadji, přichází David.

55
    Tiago Djaló fauloval na pravé straně domácího Gameira a také dostává žlutou kartu.

54
    Weah fauloval loktem v hlavičkovém souboji a dostává žlutou kartu.

51
    Neskutečné! Lille zahodilo prakticky jasnou branku! Araujo si nabějl na přihrávku do pokutového území, obhodil si brankáře, ale z úhlu trefil jen boční síť.

49
    Morgan dohrál šlapákem soupeře a vidí žlutou kartu.

33
    Lille mohlo odskočit na rozdíl dvou branek! Aktivní Weah se dostal na hranici velkého vápna, ale přízemní střelou levačkou těsně minul zadní tyč.
    10. Alexandre DURIMEL - 0:1

10
    Favorizované Lille se po deseti minutách dnešního souboje dostává do vedení! Centr od rohového praporku proskákal na malé vápno a domácí obránce ALEXANDRE DURIMEL si míč srazil do sítě!

Tomáš Kubečka

Branky: 88. Pollet – 10. Durimel (vla.), 72. Xeka, 85. Lopy (vla.)

Karty:   49. Morgan (GFC) – 54. Weah (LIL), 55. Djaló (LIL)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:16.
    GFC Ajaccio: Cottes – Duflos, Durimel, Lopy, Pineau – Gameiro, Lage, Goguey (81. Gamboa), Morgan – Daury, Penneteau (68. Camara)
    Náhradníci: Balijon, Camara, Filippi, Gamboa, Guerbert, Gyeboaho

Lille OSC: Karnezis – Pied (84. Botman), Djalo, Xeka, Bradarič, André, Soumaré, Lihadji (62. David), Weah (62. Bamba), Yazici (74. Ikone), Araujo
    Náhradníci: Ikoné, Bamba, Bica, Chevalier, Sanches, Reinildo, Botman, Celik, David

Rozhodčí: Millot – Luzi, Drouet