Minnesota – Vegas 4:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 7:1 (kon.) | Colorado – Arizona 2:1 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:0
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 11.03.2021, 17:30 • RT TORAX ARENA • Play-off Chance ligy • Osmifinále

Z dnešního večera je to ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a zítra opět v 17:30 z RT TORAX ARENY napočtenou.... (20:26:34)

Dle dosavadního průběhu zápasu jsme se připravovali na vyrovnanou čtvrtou dvacetiminutovku, jenže Porubané už ve třetí minutě, po špatně odehrané přesilovce, utkání ukončili gólem Michala Hoťka. Nutno říci, že si domácí důrazem a odhodláním pro ten gól šli. Základem byly vyhrané souboje a tah na bránu.

62:20 Michal HOTĚK - 2:1

62:20
    Poruba právě vstřelila branku!
    Domácí se nevzdávali možnosti zakončení a přes veškerou snahu se podařilo obranu Jestřábů prolomit MICHALU HOŤKOVI střelou po ledě do odkryté brány. Asistence: Lukáš Endál a Jan Hudeček.

62:05
    Hudeček zavezl po ose hřiště puk do pásma, nahrál napravo Korkiakoskimu, který si obhodil hráče a i přes dalšího bránícího šel směr brána.

61:44

61:20
    Hosté drží hru v útočné třetině. Domácím početní výhoda rychle ubíhá.

60:40
    Piegl zachytil střelu Kozáka a puk posílá až k Muštukovskovi.

60:13
    Puk mají domácí. Dohrávají minutu a tři čtvrtě dlouhou přesilovku.

60:01

Další třetina začne přibližně v 20:10.

Dramatická, emotivní třetina je za námi a protože porubský kapitán Lukáš Kozák po vyhraném buly dokázal dopravit puk za Bláhova záda, jde utkání do prodloužení. A to i přesto, že v této třetině byli střelecky produktivnější hosté.
    Střely ve třetím dějství – 12:15.
    Ale domácí si za odvedený výkon, nasazení a odhodlání zasloužili gól a teď to bude na dalších 20 minutách, který tým bude dnes lepe spát.

60:00

59:44
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Drtil – 2 min., vysoká hůl).

59:25
    Jáchym s Korkiakoskim krouží kolem brány, bojují u mantinelu a vyhrávají souboje. Chlán a jeho parťáci se snaží udržet nerozhodný stav.

59:03
    Icing Jestřábů.

58:58
    Ofsajd Poruby.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 52. Kozák (Korkiakoski, Szathmáry), 63. Hotěk (Endál, Hudeček) – 21. Hrdinka (Hrníčko, Mrázek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Szathmáry, Kozák (C), T. Voráček, Urbanec, Slavík – Sikora (A), Hudeček, Pořízek – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Špaček, Raška I, Endál (A) – Hotěk, Toman, Kanko.
    LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Wolf) – Piegl, Hrdinka, Drtil, P. Krejčí, Staněk, Hefka, Matyáš – Mrázek, Bartoš (A), Hrníčko – Žálčík (A), Chlán, Gago – M. Novák, T. Kaut (C), T. Jandus – Motloch, Janeček, Antoníček.

Rozhodčí: Ondráček, Čech – Gančarčík, Polák