Columbus – Dallas 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Washington 4:5 (kon.) | Tampa – Nashville 6:3 (kon.)
Florida – Chicago 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Calgary – Montreal 3:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (kon.) | Toronto – Winnipeg 2:5 (kon.) | St. Louis – Vegas 1:5 (kon.)
Vancouver – Edmonton 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 1:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Columbus – Dallas 1:2 (0:1 po s.n.)
Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.)
konec
New Jersey Devils
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
New York Islanders
Neděle 14.03.2021, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  45:10 Kieffer BELLOWS - 2:3
   
  45:10
  Islanders právě vstřelili branku!
  A vedení domácích je rázem pryč. KIEFFER BELLOWS se nacpal podél pravého mantinelu až před branku, kde kličkou na zadní tyčku otáčí stav duelu druhou branku v této třetině. Asistence: Jordan Eberle.
  41:59 Kieffer BELLOWS - 2:2¨
   
  41:59
  Islanders právě vstřelili branku!
  Mathew Barzal na sebe nyní navázal dva hráče a uvolnil tak místo pro KIEFFERA BELLOWSE, který byl nehlídaný a před brankou zakončil nekompromisně k levé tyčce. Asistence: Mathew Barzal a Jordan Eberle.
  21:04 Janne KUOKKANEN - 2:1
   
  21:04
  Devils právě vstřelili branku!
  Domácí mužstvo pokračovalo v aktivní hře a dočkává se zasloužené branky! Jegor Šarangovič zakončoval z levého kruhu a puk se od brankové konstrukce odrazil k pravé tyčce, kde rybičkou akci dovedl do dokonalosti JANNE KUOKKANEN! Asistence: Jegor Šarangovič a Travis Zajac.
  17:58 Oliver WAHLSTROM - 1:1
   
  17:58
  Islanders právě vstřelili branku!
  Těsně po skončení přesilové hry se hostující celek prosazuje a máme vyrovnáno! Nejdříve ujel Zacha, ale Varlamov jeho střelu po ledě vyrazil. V protiakci se mezi kruhy dostal OLIVER WAHLSTROM, který svižným zakončením naprosto překvapil zamrzlého Blackwooda. Bez asistence.
  06:37 Pavel ZACHA - 1:0
   
  06:37
  Devils právě vstřelili branku!
  PAVEL ZACHA nyní ukázal, proč se o něm mluví v poslední době jen v superlativech a proč je nejproduktivnějším hráčem Devils. Český útočník si najel do útočné třetiny a před kruhy poslal svižné zakončení k levé tyčce, na které Varlamov nedokázal zareagovat! Asistence: Kyle Palmieri a Ryan Murray.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 7. Zacha (Palmieri, R. Murray), 22. Kuokkanen (Šarangovič, Zajac) – 18. Wahlstrom, 42. Bellows (Barzal, Eberle), 46. Bellows (Eberle)


  New Jersey Devils: Blackwood (Wedgewood) – D. Kulikov, P. K. Subban, T. Smith, Severson, R. Murray, Vatanen – Kuokkanen, Zajac, Šarangovič – A. Johnsson, J. Hughes, Bratt – M. Malcev, Zacha, Palmieri – Wood, M. McLeod, Bastian.
  New York Islanders: Varlamov (I. Sorokin) – Pelech, Pulock, Leddy, Mayfield, A. Greene, Dobson – Bellows, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Dal Colle, Pageau, Wahlstrom – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

  Rozhodčí: Lambert, St. Pierre – Rody, Suchánek