Bratislava Capitals – Bolzano 2:7 (kon.)
iClinic Bratislava Capitals
2:7 (1:0, 1:6, 0:1)
HC Bolzano
sk Neděle 14.03.2021, 19:15 • Palaonda Eiswelle • Play-off EBEL • Čtvrtfinále

Capitals dnes ťahali za kratší koniec a Bolzanu podľahli vysoko 2:7. Stav v sérii je nerozhodný 1:1. Ďalší zápas je na programe v utorok o 20:15 v Bolzane. (21:32:56)

59:47
    Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred Irvinga.

58:05
    Giliati bol osamotený medzi kruhmi, Baroš musel zasahovať, počínal si úspešne.

57:19
    Zápas sa už len dohráva.

54:55
    Robertson prihrával na zadnú žrď, kde číhal Catenacci, napokon vyprodukoval iba žabku, ktorú Baroš chytil do lapačky.

54:06
    Domáci sa oslobodzujú.

53:33
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Ďurkech – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

52:11
    Propagačná strela z ľavej strany, s ktorou Baroš nemal problémy.

51:29
    Faith vystihol prihrávku a korčuľoval dopredu, neadresoval presnú prihrávku Mrázikovi.

51:09
    Bohunický už odišiel do šatne, hostia budú hrať presilovku 5 na 4.

51:09
    Bohunický a Giliati si to rozdali ručne stručne, čiaroví rozhodcovia ich museli oddeliť od seba.

48:31
    Buc neprešiel stredným pásmom, prišiel o puk, no útočiaci Gazley nebol pustený do šance.

46:38
    Štvrtý útok domácich sa snaží niečo vymyslieť, Bezák však nedočiahol na prihrávku, pri mantineli ešte zabojoval Köver.

44:44
    Halmo veľmi dlho manévroval s pukom, obchádzal bránu, potom sa rozhodol pre prihrávku na modrú čiaru, kde bol Fournier, no puk mu odskočil.

41:01
    Tím Bolzano práve strelil gól!
    Hostia navyšujú svoj náskok na rozdiel piatich gólov a vyhrávajú 7:2. Svoj druhý gól dnes strieľa obranca NICHOLAS PLASTINO.
    Asistovali mu: Brett Findlay, Dustin Gazley

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Tak, čo dodať. Bolzano v druhej tretine rozvlnilo sieť až šesťkrát a vyhráva 6:2. Uvidíme, akým smerom sa zápas bude uberať v tretej tretine, ktorá sa začne o 21:01.