NHL
NY Rangers – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Florida – Chicago 6:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:1 (kon.)
Buffalo – Washington 0:6 (kon.) | Ottawa – Vancouver 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Montreal 2:4 (kon.)
Calgary – Edmonton 4:3 (kon.) | Vegas – San Jose 2:1 (kon.)
HC Bolzano
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
sk Úterý 16.03.2021, 20:15 • Štadión Ondreja Nepelu • Play-off EBEL • Čtvrtfinále

Capitals dokázali udržať rovnovážny stav do konca tretej tretiny, no inkasujú v 5. minúte predĺženia. Víťazný gól si na svoje konto pripisuje Brett Findlay. Bolzano sa ujíma vedenia v sérii 2:1. (22:55:28)

64:50
    Tím Bolzano práve strelil gól!
    BRETT FINDLAY to zobral na seba, preštrikoval sa cez viacerých hráčov Caps a bekhendovou koncovkou rozvlnil sieť za bezmocným Coreauom.
    Asistencia: Daniel Frank

64:25
    Domáci idú do plných, na Coreaua to lieta z každej strany.

63:25
    Coreau sklepol betóny a vyrazil strelu Catenacciho.

62:50
    Giliati netrafil puk, pred ním zívala odkrytá brána.

62:29
    Fortierova strela zblokovaná, ešte sa snažil z otočky prihrať

62:02
    Bubela mal k puku ďaleko, Irving vypomohol spoluhráčom.

61:20
    Nahodenie Capitals bolo spoza červenej čiary, píska sa zakázané uvoľnenie.

60:26
    Dobrá prihrávka medzi kruhy, Youdsov pokus nebol gólový, bola to však sľubná strelecká pozícia a šanca.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Momentálne sa čaká, kým lepšie zamrzne ľadová plocha.

Po troch tretinách je stav nerozhodný, je jasné, že zápas smeruje do predĺženia. To sa začne približne o 22:43.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:25
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, je to však opatrné, mužstvá čakajú na predĺženie.

57:30
    Miklík posunul puk Bezákovi do jazdy, ten po súboji skončil na ľade, hra pokračuje ďalej.

56:03
    Halmo zblízka zakončil Coreauovi puk z lapačky vypadol, Catenacci s dorážkou neuspel. Veľká šanca aj na druhej strane.

54:40
    Obrovská škoda. Buc naskočil z trestnej lavice, mieril sám na súperovu bránu, no Irvinga neprekonal!

53:21
    Bardaro nezakončil, prihral Robertsonovi, ktorého pokus od modrej bol zblokovaný. Domáci musia opustiť útočné pásmo.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 3. Halmo (Bardaro, Fournier), 65. Findlay (Frank) – 28. Kostitsyn

HC Bolzano: Irving – Youds, Robertson, Plastino, Pietroniro, Tauferer, Fournier, Deluca, Pitschieler – Bardaro, Catenacci, Halmo – Gazley, Findlay, Frank – Miceli, Bernard, Frigo – Insam, Alberga, Giliati
    iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Carson, Guimond, Chovan, Bohunický, Ďurkech Culkin – Fortier, Hults, Ahl – Miklík, Higgs, Kostitsyn – Hudec, Buc, Bubela – Šmída, Bezák, Faith – Köver

Rozhodčí: Ofner, Piragic – Bärnthaler, Pardatscher