Bielefeld – RB Lipsko 0:1 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
0:1 (0:0)
RB Lipsko
Pátek 19.03.2021, 20:30 • SchücoArena, Bielefeld • Německá Bundesliga • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:24:43)

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 5:11. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.

Je konec. RB Lipsko zvítězilo nad DSC Arminia Bielefeldem poměrem 1:0. Hosté byli jednoznačně lepším týmem, ale první poločas gól nenabídl, i když se třásla branková konstrukce. Do druhé půle ovšem Red Bull vstoupil skvěle, neboť se ve 46. minutě trefil Marcel Sabitzer. Posléze si Lipsko vytvořilo několik šancí, ale druhá branka už nepadla.
    Lipsko zvítězilo nad Bielefeldem 1:0.

90+4

90+4
    Yussuf Poulsen mohl přidat branku pro hosty, ale také jeho pokus byl zblokován do zámezí.

90+3
    Tyler Adams se provinil faulem a Bielefeld získal volný kop z levé strany.

90+2
    Benjamin Henrichs se posléze dostal ke střele z nějakých dvaceti metrů, ale ta byla velmi nepřesná.

90+1
    Christopher Nkunku se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Tentokrát skončil balón jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Lipsko.

88
    Sven Schipplock se málem dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč mu nakonec odskočil.

87
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Nordi Mukiele.

86
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Christian Gebauer.
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Anderson Lucoqui, přichází Sven Schipplock.
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Cédric Brunner, přichází Jacob Barrett Laursen.

85
    Kevin Kampl skluzem zajel Fabiana Klosa a uviděl od sudího žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Andreas Voglsammer.

83
    Cédric Brunner zezadu podrazil Henrichse a zaslouženě uviděl žlutou kartu.

80
    Je před námi už pouze deset minut a Lipsko stále vede nad Bielefeldem 1:0.

79
    Christopher Nkunku mohl definitivně rozhodnout, ale jeho střela byla zblokována na zákroku Stefana Ortegy!