Bulharsko – Švýcarsko 1:3 (kon.) | Izrael – Dánsko 0:2 (kon.) | Španělsko – Řecko 1:1 (kon.)
Švédsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Itálie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Moldavsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Skotsko – Rakousko 2:2 (kon.) | Andorra – Albánie 0:1 (kon.) | Anglie – San Marino 5:0 (kon.)
Maďarsko – Polsko 3:3 (kon.) | Německo – Island 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Arménie 0:1 (kon.)
Rumunsko – S. Makedonie 3:2 (kon.)
Bulharsko
1:3 (0:3)
Švýcarsko
Čtvrtek 25.03.2021, 18:00Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina C

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou. (19:52:12)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:19.

Je dobojováno. Domácí ve druhém poločase vsítili první branku v utkání, na tu ale nedokázali navázat a k dramatu se tak neschýlilo. Hosté tak v Bulharsku vítězí 3:1 a zapisují tři body do tabulky kvalifikační skupiny C. Domácí naopak budou mít po dnešním duelu nulový zisk.

90+4

90+3
    Mehmedi vyslal na domácí branku další nebezpečnou střelu, se kterou si Plamen Iliev poradil a má na svém kontě další dobrý zákrok.

90+2
    Atanas Iliev se v akci domácích vystavil ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. Ten zdvihl svůj praporek a u míče budou hosté.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude hrát ještě tři minuty.

90
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Admir Mehmedi.

89
    Plamen Iliev se vyznamenal dalším zákrokem proti pokusu Djibrila Sowa a má míč ve své moci.

88
    Strahil Popov zabránil obranným zákrokem dobré šanci hostů a hned na to získávají míč zase hráči Bulharska.

87
    Zápas se začíná jen dohrávat. Domácím se začíná vzdalovat šance, jak ještě zabojovat o první body do kvalifikační tabulky. Hosté na druhé straně možný tříbodový zisk dobře brání.

86
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Djibril Sow.

86
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Mario Gavranović.

85
    Hosté mají zápas pod kontrolou, neženou se do bezhlavých útoků a brání slibný náskok. Domácím se naopak nedaří dostat se na kontaktní branku.

83
    Nejprve se do ofsajdové pozice dostal Breel Embolo, následně pak na druhé straně zahrál volný přímý kop Atanas Iliev, ale standardka se domácím nepovedla.

81
    Granit Xhaka se dostal do zakončení, jeho střelu ale zastavil dobrým zákrokem Plamen Iliev.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky řádné hrací doby. Uvidíme, zda hlavní sudí ještě nastaví nějakou minutu navíc. V první půli nenastavil nic.

79
    Míč získali domácí a po odkopu od své branky zamířili na polovinu Švýcarska, které je ale o balon obralo a otočilo hru.

78
    Dva rohy po sobě zahráli hosté, ale ani jednou se z této standardní situace nedokázali prosadit. Zápas pomalu míří do svého finále a Švýcarsko pořád drží dvoubrankový náskok.

Vendula Zdražilová

Branky: 46. Despodov – 7. Embolo (Ricardo Rodríguez), 10. Seferović (Shaqiri), 13. Zuber (Shaqiri)

Karty:   69. Cicinho (BUL) – 54. Akanji (SUI)

Bulharsko: P. Iliev – Dimov, Božikov, Zanev – S. Popov, Malinov (71. Čočev), Kostadinov (C), Cicinho (72. Cvetanov) – Jomov (70. I. Iliev), Despodov (48. Delev) – D. Iliev (46. A. Iliev).
    Náhradníci: Karadžov, Naumov – Antov, Delev, A. Iliev, Karagaren, Cvetanov, Rajnov, A. Hristov, I. Iliev, Vutov, Čočev.

Švýcarsko: Sommer – Elvedi, Akanji, Ricardo Rodríguez – Mbabu, Freuler (86. Sow), Xhaka (C), Zuber (75. Zakaria) – Shaqiri (75. Vargas) – Seferović (86. Gavranović), Embolo (90. Mehmedi).
    Náhradníci: Omlin, Mvogo – Fassnacht, Widmer, Gavranović, Benito, Sow, Vargas, Mehmedi, E. Fernandes, Cömert, Zakaria.

Rozhodčí: Dabanović – Dukić, Todorović