Karviná – SHC Maloměřice 52:23 (kon.) | Plzeň – Jičín 25:26 (kon.) | Královo Pole – Hranice 28:21 (kon.)
Lovosice – Kopřivnice 31:35 (kon.)
SKKP Handball Brno
28:21 (14:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 27.03.2021, 18:00 • MH Vodova • Chance Extraliga mužů • 22. kolo

SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 28:21 (14:13)
    Nejvíce branek: Arsenić 9/2, Burget 6, Jezdimirović 4 – Mucha 6/1, Mrnuštík 3, Rumian 3. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/2. Vyloučení: 1:7. (19:29:13)

Je konec! Favorizované Brno nakonec tento duel dokázalo zvládnout a vítězí poměrem 28:21. První poločas byl sice vyrovnaný, avšak ten druhý byl plně v režii domácího celku, kterému se díky zlepšenému výkonu povedlo odskočit na velký bodový rozdíl, s čímž se Hranicím nepovedlo už nic udělat.

Konec zápasu. (28:21)
    60
    Jiří Polášek přeci jenom snižuje. (28:21)
    59
    K vidění byla ještě jedna sedmička, se kterou si dokázal poradit domácí Matouše Kolečkář. (28:20)
    58
    Cement se dostal k hranici dvaceti branek, tu dvacátou dokázal obstarat Jan Mucha. (27:20)
    56
    I tak se po rychlé rozehrávce dostal do zakončení Michal Dostalík, který znovu uspěl. (27:19)
    55
    A máme tu dokonce branku v oslabení, o kterou se postaral Jan Mucha. (26:19)

55
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček). (26:18)
    55
    Michal Dostalík si řekl o nahrávku, načež se mu nechytatelně povedlo zakončit k tyči. (26:18)

54
    Navíc žlutou kartu vyfasoval také domácí trenér Pavel Hladík. (25:18)

53
    Ani jednomu týmu se v posledních minutách zrovna moc nedaří a sledujeme tak celou řadu nepřesných pokusů. (25:18)
    51
    A pro změnu o sobě dal vědět také Jan Mucha, kterému se povedlo zamířit přesně. (25:18)
    51
    A jenomže také nyní přišla rychlá odezva soupeře, a sice díky Adamu Steinovi. (25:17)
    51
    Cement se po pohodlné kombinaci dostal ke střele, díky které nezaváhal Jaroslav Fulneček. (24:17)
    50
    A i to přineslo trest v podobě inkasované branky, domácí Nikola Arsenić se znovu dokázal trefit. (24:16)

50
    Jan Zbránek dostal šanci ke snížení skrze sedmičku, avšak tu se mu nepovedlo proměnit. (23:16)

48
    Oddechový čas pro hosty. (23:16)
    47
    Konečně o sobě dal vědět také hostující celek, a sice konkrétněji se jednalo o Pavla Mrnuštíka. (23:16)