České Budějovice – Chrudim 1:5 (kon.) | Helas Brno – Česká Lípa 8:3 (kon.)
1:5 (1:1)
FK Chrudim
Středa 31.03.2021, 19:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • 1. Futsal liga

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost. (20:30:56)

Chrudim po nezvládnutém prvním poločasu zvládla druhé dějství, ve které domácím došli tak trochu síly a v posledních deseti minutách se až na pár vyjímek nedostali z vlastní poloviny. Chrudim si s chutí zastřílela a porazila domácí Dynamo vysoko 5:1.

39:50
    Yuri se rozhodl do zakončení, trefil ale jen obránce domácích.

39:01
    Domácí dobře brání a nepouští Chrudimští do ohrožení vlastní branky.

37:06
    Yuri teď předvedl sportovní gesto, když přiznal teč. Rozehrávat tak budou domácí.

35:55
    Yuri z dálky zakončil hodně nepřesně. Střílel hodně nad.
    34:41 MAX - 1:5

34:41
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Po další kombinační akci a křížné přihrávce se u levé tyče prosazuje MAX – 1:5.

34:32
    Domácí se jen v závěru zápasu jen brání. Chrudimští jen kombinují

34:30
    Hosté jsou dal u míče a znovu to zkouší postupným útokem.
    33:17 FELIPE - 1:4

33:17
    Chrudimi vyšla další kombinační akce, po které navyšují skóre. Litviněnko našel na levé straně FELIPEHO, který si udělal kličku kolem jednoho z obránců a následně zakončil podél gólmana Křížka. – 1:4 . Asistence: Litviněnko.

31:45
    Hosté dál drží míč a snaží se o zakončení.
    30:19 Pavel DROZD - 1:3

30:19
    A je to o dvě branky! PAVEL DROZD dostal ideální přihrávku na levou stranu, odkud střelou mezi nohy Křížka navýšil vedení Chrudimi na dvě branky – 1:3.

MCh

Branky: 1. Sláma – 10. Max (Felipe), 30. Yuri (Koudelka), 31. Drozd, 34. Felipe (Litviněnko), 35. Max

Dynamo PCO České Budějovice: Křížek (Beránek) – Pouzar, Radouch, Peterek, Prokeš, Sláma, Hric, Hrbáč
    FK Chrudim: Litviněnko (Javorski) – Yuri, Mužík, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Malý, Balog, Felipe

Rozhodčí: Jakub Matyš a Radek Dragoun