Levante – Huesca 0:2 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:1)
SD Huesca
Pátek 02.04.2021, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga • 29. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:16:32)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 15:7.

Utkání je u konce a hosté si v něm dokráčeli pro výhru a cenné body. Druhá půle se nesla v duchu marné snahy Levante něco udělat s nepříznivým stavem a situace se pro ně navíc ještě zhoršila v 54. minutě, kdy Roberovi pláchl Rafael Mir a perfektním obloučkem přes gólmana zaznamenal dnes svůj druhý gól. Domácí i v následných minutách marně dobývali vápno soupeře a gólu se nedočkali. Zápas tak skončil výsledkem 0:2, Levante je s 35 body na desátém místě, Huesca poskočila na 18. místo a má 24 bodů.

90+5

90+4
    Roh hostů, samozřejmě jsme viděli rozehrávku nakrátko.

90+3
    Pedro López byl faulován u pomezní čáry, opět se tak rozehrává proti brance Levante a nepříliš rychle.

90+2
    Do trochu otevřené obrany Levante se hrnul Seoane, jenže před centrem si dal míč daleko od kopačky a ten mu tak utekl do zámezí.

90+1
    Rozehrává se od hostující branky, A. Fernández samozřejmě nikam nepospíchá.

90
    Rozhodčí přidá pět minut.

90
    Do voleje se za pokutovým územím opřel Rochina, rána levačkou se mu stočila od branky.

89
    Nehrajeme, neboť na trávníku leží po ostrém střetu hostující Galán a na nohy se mu moc nechce.

88
    Huesca už pouze brání svůj dvoubrankový náskok a dopředu se vůbec nežene. Zatím to stačí, neboť proti hráčům v bílém se se svou hlavičkou neprosadil ani Malsa.

87
    Další centr Levante od rohového praporku, tentokrát pas pouze prolétl šestnáctkou a skončil na opačné straně.

86
    Po rozehrání vystřelil Rochina zpoza vápna do chumlu hráčů, pokus byl lesem nohou zastaven a A. Fernández tak byl bez práce.

85
    Tentokrát to už roh bude, obrana hostů odvracela před nabíhajícím Gomézem.

84
    Dani Goméz se u pravého praporku k centru nedostal a dokonce nevybojoval ani rohový kop. A. Fernández pozvolna rozehrává.

83
    Domácí vhazují na útočné polovině, jenže nic z toho, celá hra je teď hodně statická.

82
    Další pokažený centr, který skončil na tribuně za brankou A. Fernándeze, ve tváři trenéra Paco Lópeze je už vidět zmar.