Southampton – Burnley 3:2 (kon.) | Newcastle – Tottenham 2:2 (kon.) | Aston Villa – Fulham 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – Brighton 2:1 (kon.)
Manchester United
2:1 (0:1)
Brighton & Hove Albion
Neděle 04.04.2021, 20:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 30. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:29:17)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:0. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:7.

Je konec! Domácí fotbalisté nakonec ve druhém poločase otočili stav utkání a mohou se radovat ze tří bodů. Převaha Manchetseru byla v druhé půli výrazná, a tak jsme se srovnání dočkali po necelých dvaceti minutách hry. Bruno Fernandes by nejspíše vybojoval penaltu, ale ještě stihl posunout míč na Marcuse Rashforda, jenž poslal míč na zadní tyč. Rudí ďáblové definitivně stav otočili v 83. minutě. Pogbovi sice střela vůbec nesedla, ale nakonec se z toho stal centr, který hlavičkou poslal do brány Mason Greenwood.

90+5

90+4
    Na hřišti ještě došlo k menší rozmíšce, kterou musel uklidňovat hlavní rozhodčí. Moc práce mu to ale nedalo a Dean Henderson bude odkopávat od brány.

90+3
    Pascal Groß ještě sebral zbytky sil a předvedl sprint po pravé lajně. Nakonec chtěl centrovat do vápna, ale jeho přihrávka byla sražena na rohový kop.

90+2
    Manchester se nejspíše bude snažit držet balón na svých kopačkách, k čemuž má nyní možnost, Hosté faulovali na polovině hřiště a míč soupeři darovali.

90+1
    Hned v první nastavené minutě měli hosté možnost standardní situace, ale tentokrát z ní úspěšní nebyli. Domácí s vypětím všech sil souboje ve vápně ustáli.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

89
    Alírezá Džahánbachš posunul míč na levou stranu, odkud přišel centr z první. Ten však nebyl moc povedená, a tak Dean Henderson má míč v rukavicích.

89
    Žlutou kartu dostává Greenwood (Manchester United).

88
    Hosté se ještě ale nevzdávají a chtějí velkého favorita dnešního duelu alespoň obrat o nějaké body. Povede se jim ještě v závěru utkání srovnat stav?

88
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Andi Zeqiri.

87
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Jakub Moder, přichází Alírezá Džahánbachš.

86
    Luke Shaw upadl v souboji ve vlastní šestnáctce a rozhodčí zákrok na něj posoudil jako faul. Dean Henderson bude moci odkopávat od své brány.

85
    Nyní už to s Brightonem nevypadá tak dobře a překvapení nejspíše nenastane. Historickou smůlu na Old Trafford nejspíše hosté také neprolomí.

84
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Paul Pogba, přichází Scott McTominay.
    83. Mason GREENWOOD - 2:1

83
    Manchester United právě vstřelil branku!
    A pozor, domácí fotbalisté nakonec otáčejí stav dnešního duelu a jdou poprvé v zápase do vedení! Paul Pogba nejspíše v těžké pozici střílel, ale pokus mu vůbec nesedl. Míč však mířil na MASONA GREENWOODA, jenž hlavičkou rozradostnil spoluhráče.