Alavés – Celta Vigo 1:3 (kon.) | Elche – Real Betis 1:1 (kon.) | Cádiz – Valencia 2:1 (kon.)
Sevilla – Atlético 1:0 (kon.)
Cádiz CF
2:1 (1:1)
Valencia CF
Neděle 04.04.2021, 18:30 • Estadio Ramón de Carranza, Cádiz • Španělská LaLiga • 29. kolo

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:55:58)

Radost hráčů Cádizu po vítězné brance Maura

Valencia pokračovala i ve druhém poločase ve své aktivitě, kterou zakončila první poločas, a měla několik zajímavých gólových příležitostí na to, aby strhla zápas na svou stranu. Ani jednu ale neproměnila a nakonec za to byla potrestána, když v závěru zápasu překonal přesnou hlavičkou brankáře Doménecha střídající Marcos Mauro. I když byli hosté aktivnějším týmem a měli územní převahu, tak si napokon z Cádizu neodvezou ani bod. Navzdory zajímavému zápasu se ale dá očekávat, že se v nejbližších dnech nebude mluvit o jeho fotbalovém průběhu, ale o incidentu spojeném s rasismem, po kterém odešel obránce Valencie Mouctar Diakhaby do šatny a kvůli kterému byl zápas na více než 20 minut v prvním poločase přerušen.

Cádiz se díky této výhře posunul na 13. místo a na 12. Valencii ztrácí už jen jeden bod. Před 18. Huescou má Cádiz náskok 8 bodů a Valencia 9.

90+4

90+3
    Domácí se navíc po zisku míče dostali na polovinu Valencie. Hostům už mnoho času na vyrovnání nezůstává...

90+2
    Z obou křídel posílají hosté do šestnáctky Cádizu prudké centry, ani jeden z nich ale žádný z hráčů v bílém nezasáhl. Domácí jsou v obraně velmi disciplinovaní.

90+1
    Valencii už nezbývá nic jiného, než vrhnout se do útoku. Hosté se hned po výkopu po inkasované brance dostali na polovinu Cádizu.

90
    Bude se hrát ještě tři minuty.

89
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Yunus Musah.

89
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Patrick Cutrone.

88
    Cádiz právě vstřelil branku!
    Domácí se v závěru zápasu dostávají do vedení! Malbašić se téměř srazil na hranici šestnáctky Valencie s Pombem, míč ale udržel a posunul ho na pravé křídlo za obránce na Aleja. Ten nacentroval do středu pokutového území hostů, kam si naběhl před Solera MARCOS MAURO a jeho hlavička skončila u levé tyče branky Valencie. Asistence: Iván Alejo.

86
    Gayův centr z levé strany odhlavičkoval Fali. K míči se pak dostal střídající Pombo, jenž se s ním rozběhl na útočnou polovinu a po jeho přihrávce získal Malbašić rohový kop.

85
    Valencia se přece jen tlačí více dopředu a domácí se začínají dostávat pod velký tlak. V posledních minutách míč víceméně jen odkopávají od své šestnáctky.

84
    Guedes krásným pasem našel na levé straně šestnáctky Cádizu Čeryševa, jenž si míč zpracoval a krásným volejem těsně minul vzdálenější tyč Ledesmovy branky.

83
    Guedesovu akci zastavil Espino. Levý obránce Cádizu hned přenesl hru na opačnou stranu, ani jeden z jeho spoluhráčů ale míč nevybojoval.

81
    Čeryšev nacentroval z levého křídla na přední tyč, kde předskočil obránce Cádizu Vallejo a tečoval míč. Brankář Ledesma byl u své tyče a míč zastavil.

80
    Čeryšev ztratil míč na vlastní polovině, hned ho ale získal zpátky a pak ho zavezl na polovinu Cádizu. Všichni hráči Cádizu jsou ve vzdálenosti maximálně 35 metrů od své branky.