Columbus – Chicago 3:4 (kon.) | Montreal – Winnipeg 0:5 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:5 (kon.)
Carolina – Detroit 4:5 (1:2 po s.n.) | Nashville – Tampa 0:3 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:2 (po pr.)
Calgary – Edmonton 5:0 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:4 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:5 (kon.)
Vegas – Arizona 1:0 (kon.)
San Jose Sharks
2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 11.04.2021, 04:37 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký start do nedělního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (07:13:18)

Střely na branku: 28 – 26

Je dobojováno. Domácí hráči ve třetí třetině snížili na rozdíl dvou branek, když přesilovou hru využil ve třiapadesáté minutě Timo Meier, ale na jeho trefu už nedokázal nikdo navázat a hosté si tak z ledu Žraloků odvezou dva body do tabulky, Sharks naopak dnes nezískali ani jeden bod.

59:57
    Ještě je tu postavení mimo hru Kings a hra se stěhuje do středního pásma, kde se tři vteřiny před koncem bude ještě vhazovat.

59:27
    Nadvakrát nyní střílel před Josefem Kořenářem Adrian Kempe, ale ten si znovu poradil i díky obranné pomoci Nikolaje Knyžova.

58:49
    Ve vlastním oslabení ve spolupráci s Tomášem Hertlem střílel z levé strany Brent Burns, ale na Quicka si nepřišel.

58:30
    Athanasiou vyvezl puk z obranné třetiny až před Josefa Kořenáře, ale hosté poté před jeho brankou nevystřelili. Po chvilce už ano a domácí brankář má další zákrok.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., podrážení).

57:30
    Hosté jsou stále v pásmu domácích, kde operují před Josefem Kořenářem. A tam si pak vynutili faul a to je asi konec nadějím pro Žraloky.

57:17
    Dylan Gambrell nezachytil v útočném pásmu puk a hned na to se hosté dostali před Josefa Kořenáře, jenž pokryl další pokus a přerušil hru. Následuje komerční přestávka a po ní pak buly před jeho klecí.

56:33
    Hosté nepouštějí domácí celek k odvolání brankáře, puk mají u sebe a od vlastní branky ho pak dostávají na druhou stranu.

55:57
    Kevin Labanc se dostal do zakončení před Jonathanem Quickem, ale ten nakonec díky pomoci obrany nemusel vůbec zasahovat.

55:31
    Hosté drží kotouč co nejdále od své branky a brání své vedení. Domácím se nyní hůře procházelo do útočného pásma.

54:42
    Žraloci ještě vycítili šanci a dostali se do další akce před hostující brankou. Ale jejich pokus byl nepřesný. Následně pak se hosté dopustili zakázaného uvolnění.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Gambrell (Leonard, Ch. Jaroš), 53. Meier (Hertl, Donato) – 12. J. Carter (Athanasiou, M. Anderson), 23. Athanasiou (J. Carter, Määttä), 24. Iafallo (Kopitar, D. Brown), 40. D. Brown

San Jose Sharks: M. Jones (41. Kořenář) – Burns, Ferraro, E. Karlsson, Knyžov, Ch. Jaroš, R. Šimek – Labanc, Couture (C), E. Kane – Meier, Hertl (A), Balcers – Leonard, Gambrell, Donato – Sörensen, Marleau (A), Viel.
    Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), M. Anderson, S. Walker, Wolanin, Clague, Määttä – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – T. Moore, Anderson-Dolan, J. Carter – Lizotte (A), Athanasiou, Wagner – A. Kempe, Lemieux, Vilardi.

Rozhodčí: Rank, Kozari – Rody, Mills