PSG – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Brest – Lens 1:1 (kon.) | Dijon – Nice 2:0 (kon.)
Nîmes – Štrasburk 1:1 (kon.) | Remeš – Méty 0:0 (kon.) | Bordeaux – Monaco 0:3 (kon.)
Nantes – Lyon 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:3 (0:1)
AS Monaco
Neděle 18.04.2021, 17:05 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

AS Monaco v druhém poločasu dokráčelo k ajsné výhře, hned zkraje druhé půle se trefil Martins. Poté v rychlém sledu byl za dvě žluté karty vyloučen Lacoux (Bordeaux). A vítězství pečetil třetí brankou velmi aktivně hrající Jovetić, byť na trávníku strávil cca dvacet sedm minut. Girondins Bordeaux kromě prohry, bude v dalším zápase postrádta zraněného Koscielnyho a vyloučeného Lacouxe. Mějte hezký zbytek večera. (19:06:16)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:11.

90+3

90+2
    Baysse ještě nehezky dohrál soupeře.
    90+1. Stevan JOVETIĆ - 0:3

90+1
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Tuto branku musel posvětit VAR systém. AS Monaco dnes podruhé úspěšně uplatnilo mrtvý ofsajd. diop vracel centr před branku, kde se perfektně orientoval STEVAN JOVETIĆ – 0.3! Asistence: Sofiane Diop.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

88
    De Préville byl zastaven u levé postranní čáry zápasnickým chvatem.

87
    Další nepřesný pas z monacké dílny.

86
    Špatná finální přihrávka na pravé straně hřiště zazdila útok AS Monaco.

84
    Žlutou kartu dostává Jean Michaël Seri (Girondins Bordeaux FC) za protesty.

84
    Seri na polovině hřiště fauloval a následně na rozhodčího vyletěl jak čertík z krabičky.

83
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Fodé Ballo-Touré.
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Youssouf Fofana, přichází Florentino Luís.

82
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Jean Michaël Seri.
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Amadou Traoré.

80
    Střela Bordeaux byla na poslední chvíli zablokována obětavým obráncem.

79
    Střela Jovetiće z přímého kopu byla tečována což značí rohový kop pro Moanco.

78
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tom Lacoux (Girondins Bordeaux FC) za faul.

78
    Frustrovaný Lacoux opět předvedl nehezký faul ato bude mít pro Bordeaux další neblahé následky!

76
    Girondins Bordeaux přichází pravidelně o míč před pokutovým území soupeře.

Rostislav Králik

Branky: 29. Volland (Ben Yedder), 47. G. Martins (Tchouaméni), 90+1. Jovetić (Diop)

Karty:   72. Lacoux (BOR), 75. Zerkane (BOR), 84. Seri (BOR) – 15. Fofana (ASM)   78. Lacoux (BOR)

Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Baysse, Koscielny (C) (24. Mexer), Benito – Adli, Bašić (82. Seri), Lacoux – Oudin (62. Zerkane), Hwang Ui-jo (82. A. Traoré), Ben Arfa (63. de Préville).
    Náhradníci: Poussin – Kwateng, Poundjé, Mexer, Zerkane, Seri, A. Traoré, de Préville, Briand.

AS Monaco: Lecomte – Caio Henrique, Badiashile, Maripán, Sidibé – Golovin (66. Diop), Tchouaméni, Fofana (83. F. Luís), G. Martins (75. Aguilar) – Ben Yedder (C) (66. Jovetić), Volland (83. Ballo-Touré).
    Náhradníci: Majecki, Mannone – Ballo-Touré, Aguilar, Disasi, F. Luís, Diop, Jovetić.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni