Arsenal – Fulham 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Burnley 3:1 (kon.)
Manchester United
3:1 (0:0)
Burnley FC
Neděle 18.04.2021, 17:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 32. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:56:04)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 9:12.

Je konec! Manchester United zvládl těžké utkání a poráží Burnley 3:1. Burnley dostalo míč do branky v první minutě, ale Wood byl v ofsajdu. Od té doby už hrozili jen domácí. Pogba po deseti minutách hlavičkoval do tyče. O penaltu si po půlhodině řekl Rashford, ale k faulu podle rozhodčích nedošlo. Pět minut před přestávkou ještě Rashford poslal míč na malé vápno, ale Greenwood na balón nedosáhl. Branky začaly padat až po změně stran. Ve 48. minutě poslal domácí celek do vedení Mason Greenwood, ale na jeho zásah odpověděl za dvě minuty James Tarkowski.Domácí celek poté dlouho hledal cestičku do zakončení. Fernandesovu hlavičku skvěle vyrazil Bailey Peacock-Farrell. Až v 84. minutě vrátil domácím vedení Mason Greenwood. Od té doby už favorizovaný celek dominoval a v nastavení přidal pojistku Edinson Cavani.

90+4
    90+3. Edinson CAVANI - 3:1

90+3
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tohle byla opravdová paráda! Domácí celek třetí brankou definitivně potvrzuje své vítězství! Pohlednou akci rozjel Mason Greenwood, který našel Fernandese. Portugalec ještě našel přihrávkou na levou stranu van de Beeka, jenž poslal pobídku před prázdnou branku a EDINSON CAVANI nezaváhal!

90+2
    Paul Pogba byl faulován v blízkosti rohového praporku a získal pro domácí celek rozehrávku z dobré pozice. United tak našetří další cené sekundy.

90+1
    A ještě jedna šance pro United! Greenwood z těsné blízkosti hostujícího brankáře nepřekonal. Následně ještě střílel Fernandes, ale na brankové čáře zakročil James Tarkowski.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!
    90. McTominay v obrovské šanci

90
    Domácí celek mohl potvrdit svůj triumf! Greenwood poslal míč do šestnáctky, kde zakončoval Scott McTominay, ale hostující brankář vytáhl parádní zákrok!

89
    James Tarkowski přišlápl domácímu hráči nohu a vidí žlutou kartu.

89
    Matěj Vydra se ihned po svém příchodu na trávník řítil za přihrávkou za obranu soupeře, ale připravený Dean Henderson vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic.

88
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Josh Brownhill, přichází Matěj Vydra.
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Johann Gudmundsson, přichází Jay Rodriguez.

87
    Victor Lindelöf si troufl na vlastní polovině potáhnout míč mezi dva napadající soupeře a rozehrál na levou stranu. Domácí soupeři prakticky nepůjčují míč.

86
    Burnley se ihned po výkopu vydalo do útoku, jenže nákop na levou stranu si pohlídal Aaron Wan-Bissaka, který navíc získal vhazování pro domácí mužstvo.
    84. Mason GREENWOOD - 2:1

84
    Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení! Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal MASON GREENWOOD, který zakončil levačkou z hranice velkého vápna a Jack Cork si jeho pokus nešťastně tečoval do sítě!

84
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Donny van de Beek.

Tomáš Kubečka

Branky: 48. Greenwood (Rashford), 84. Greenwood (P. Pogba), 90+3. Cavani (van de Beek) – 50. Tarkowski (A. Westwood)

Karty:   26. Wan-Bissaka (MAN) – 57. Cork (BLY), 89. Tarkowski (BLY)

Manchester United: D. Henderson – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – McTominay, Fred (46. Cavani) – Rashford (84. van de Beek), B. Fernandes, P. Pogba – Greenwood.
    Náhradníci: de Gea – Cavani, D. James, Mata, N. Matić, Telles, Tuanzebe, van de Beek, B. Williams.

Burnley FC: Peacock-Farrell – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Ch. Taylor – Gudmundsson (88. Jay Rodriguez), Cork, A. Westwood, Brownhill (88. Vydra), McNeil – Wood.
    Náhradníci: Norris – Bardsley, Dunne, Nartey, Pieters, Richardson, Jay Rodriguez, D. Stephens, Vydra.

Rozhodčí: Moss – Perry, Lennard