Osasuna – Elche 2:0 (kon.) | Real Sociedad – Sevilla 1:2 (kon.) | Alavés – Huesca 1:0 (kon.)
Atlético – Eibar 5:0 (kon.) | Real Betis – Valencia 2:2 (kon.) | Cádiz – Celta Vigo 0:0 (kon.)
Getafe – Real Madrid 0:0 (kon.) | Levante – Villarreal 1:5 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:2 (1:2)
Sevilla FC
Neděle 18.04.2021, 14:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 33. kolo

To už je ze zápasu Real Sociedad – Sevilla vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (15:55:35)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:15.

Tři nastavené minuty uplynuly a zápas končí. Sevilla v důležitém souboji poráží Real Sociedad na jeho trávníku 2:1.

Již v šesté minutě poslal domácí do vedení Carlos Fernández, který využil přihrávky Elustonda a tvrdou ránou poslal míč do levého horního roku. Sevilla se ale nadechla k náporu a nejprve se o vyrovnání postaral Fernando doražením odraženého balonu a o další dvě minuty už hosté vedli zásluhou Jusúfa Nasjrího. Sevilla měla ještě další šance, ale ty zpacifikoval ještě před brankovou čárou Álex Remiro.

Po změně stran už tolik fotbalové krásy vidět nebylo. Domácí sice povětšinu času útočili, ale do slibnější příležitosti se nedostali. Naopak o pojištění výsledku mohl usilovat Najsrí, ale jeho samostatný únik skončil střelou mimo.

90+4

90+3
    Navasův centr zkoušel ještě patou udržet De Jong, ale proti přesile nedokázal uspět. Sevilla ale ještě zůstává u míče na útočné polovině.

90+2
    Sevilla natahuje hru jen co to jde. Po faulu na De Jonga trvalo hostům téměř minutu než znovu uvedli míč do hry.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Franco Vázquez.

89
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Luuk de Jong.

88
    Guevara roztáhl hru přihrávkou na Monreala, následně centroval do vápna Fernández, ale míč jen prolétl pokutovým územím bez doteku hráčů.

87
    Torresovi utekl míč k nohám Januzaje a hostující hráč si poté musel pomoci faulem. Real Sociedad se přesouvá na útočnou polovinu.

86
    Ve středu pole získal míč Rakitić. Chorvatský záložník našel rozběhnutého Najsrího, kterého poslal k zemi těsně před vápnem Zubeldia, ale rozhodčí nepíská.

85
    Domácí se i nadále snaží o vyrovnání. Monreal hledal obsazeného Isaka a po dlouhém odkopu musí domácí začít znovu až od Remira.

84
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Cristian Portugués.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Sevilla i nadále drží tříbodový výsledek na trávníku Realu Sociedad.

82
    Januzajův centr od rohového praporku mířil do malého pokutového území, kde se sice prosadil k hlavičce Isak, ale míč do sítě neprocedil.

81
    Januzaj zavezl míč do pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Fernándeze, který ale pálil z prvního doteku jen do Koundého.

80
    Rozehrávka domácího celku byla pod tlakem. Sevilla vysunula napadání až k pokutovému útoku soupeře, ale k míči se nedostala.