Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Mohuč – Bayern 2:1 (kon.) | Union Berlín – W. Brémy 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Dortmund 0:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 3:1 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 24.04.2021, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 31. kolo

To už je z mé strany vše. Mějte se hezky! (17:33:52)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:12. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:12.

Souboj Freiburgu s Hoffenheimem končí dělbou bodů za remízu 1:1. V první půli byli o něco nebezpečnější hosté. Skov trefil z dálky břevno a ve 40. minutě se po průniku Beboua na pravém křídle prosadil hlavou Andrej Kramarić. Po změně stran nebyl domácím uznán gól kvůli ofsajdu, poté brankář Baumann vychytal Demiroviće. Nakonec se na domácí přeci jen usmálo štěstí, když sudí Gräfe posoudil po konzultaci se systémem VAR střet Vogta s Demirovićem jako penaltový a z příslušného puntíku se nemýlil střídající Vincenzo Grifo. Nakonec tedy asi zasloužený výsledek.

90+6

90+6
    Pavel Kadeřábek byl v hlavičkovém souboji faulován Grifem. Asi poslední útočnou akci utkání budou moci rozehrát hosté.

90+4
    Hosté se ale ubránili a tak jim to tolik vadit nemusí.

90+4
    Nicolas Höfler to nakonec zkusil kousek za pokutovým územím. Míč se odrazil mimo bránu zřejmě od domácího Džonga, sudí Gräfe přesto nařizuje rohový kop, což se vůbec nelíbí brankáři Baumannovi.

90+3
    Domácí jsou s míčem na útočné polovině. Uvidíme, zda něco vymyslí...

90+1
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Woo-Jong Džong.

90+1
    Rozhodčí nastaví šest minut! Bylo tam nějaké ošetřování a také konzultace sudího se systémem VAR před domácí penaltou.

90
    Rohový kop hostí. Centr Kramariće však skončil v rukavicích Floriana Müllera.

89
    Nákop Nilse Petersena se snesl do rukavic Baumanna. Těžko říci, zda chtěl domácí útočník centrovat nebo třeba překvapit gólmana soupeře.

88
    Z dálky to teď zkusil Ryan Sessegnon. Střela levého beka hostí však byla zablokována.

87
    Domácí se ubránili odkopem, po němž zakládá další pokus Hoffenheimu brankář a kapitán Baumann.

86
    Nadále platí, že hosté hrají s míčem. Zatím se ale nepřiblížili do prostorů, odkud by mohli centrovat nebo i zakončovat.

84
    Míč teď drží hostující tým.

83
    Utkání směřuje k remíze, která toho asi ani pro jeden z týmů mnoho neřeší. Hlavně Freiburg by potřeboval vyhrát, pokud ještě chce myslet na evropské poháry.

81
    Freiburg právě vstřelil branku!
    VINCENZO GRIFO v podstatě bez rozběhu napálil míč pod břevno a Baumann byl bezmocný! Je srovnáno – 1:1.