Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (po pr.) | NY Islanders – NY Rangers 3:0 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Colorado – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Florida 4:5 (kon.)
Nashville – Dallas 1:0 (po pr.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Edmonton – Calgary 4:1 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa 1:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 02.05.2021, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

1. Jonathan Marchessault (VEG) 1+1
    2. Mark Stone (VEG) 1+0
    3. Christian Fischer (ARI) 1+0 (06:50:00)

Česká a slovenská stopa
    Tomáš Jurčo (VEG) – 0+0, -1 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 05:12

Kdo se postavil do brankoviště?

Darcy Kuemper (ARI) – 31 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,2%, odchytal 63:04
    Marc-Andre Fleury (VEG) – 19 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,5%, odchytal 63:04

Hokejisté Las Vegas po včerejší porážce 0:3 získávají dnes dva body za výhru v prodloužení. Prohospodařili dvoubrankové vedení, ale vzhledem k výsledku je to až tak mrzet nemusí.

63:04 Jonathan MARCHESSAULT - 2:3

63:04
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas vyhrává tento zápas v prodloužení. Ránou z první z kruhu rozhoduje JONATHAN MARCHESSAULT. Domácí brankář se přesunoval, ale na tuto střelu už nedosáhl. Asistence: Alex Pietrangelo.

62:54
    Jonathan Marchessault (Vegas) minul branku z dobré pozice.

62:35
    Přesilovka pro Vegas.

62:35
    Oddechový čas pro hosty.

62:35
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michael Bunting.

62:21
    Alex Tuch (Vegas) přes soupeře neprošel.

62:06
    Více ze hry v prodloužení mají domácí.

61:42
    William Karlsson (Vegas) to vzal na sebe, ale minul branku. Na druhé straně Dvorak neuspěl.

61:23
    Až nyní se Coyotes dostali do útočného pásma, ale nevypálili.

60:50
    Puk mají domácí.

60:39
    Chandler Stephenson (Vegas) neuspěl, jeho ránu kryje brankář.

60:24
    Vegas hraje hodně opatrně, nechce chybovat.

60:10
    Shea Theodore (Vegas) má kotouč a čeká na nějakou možnost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 50. Fischer (Crouse, Chychrun), 55. Dvorak (Keller, Ekman-Larsson) – 11. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 26. Mark Stone (Pacioretty, Stephenson), 64. Marchessault (Pietrangelo)

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson (C), Ljubuškin, Chychrun, Goligoski, Hjalmarsson (A), Demers – Bunting, Schmaltz, Keller – Crouse, Dvorak, Kessel – Hunt, Jo. Larsson, Fischer – Brassard (A), Pederson, Hayden – Chaput.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Sikura, Janmark, Tuch – W. Carrier, Kolesar, Jurčo.

Rozhodčí: Dwyer, O'Rourke – Fournier, Gawryletz

Diváci: 5 671