West Brom – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Burnley – West Ham 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
Pondělí 03.05.2021, 19:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 34. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Albion vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně, jenomže se mu nedařilo najít recept na brankáře Patrícia. Ten přeci jenom jednou inkasoval, po necelé hodině hry se totiž dokázal prosadit Diagne, který tak srovnal krok. Po zbytek zápasu byl lehce aktivnější Wolverhampton Wanderers, který si vypracoval několik slibných střeleckých pokusů, jenomže žádné další branky jsme se již nedočkali. (20:51:41)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:11.

90+3

90+2
    Wolves pokračovalo v akci po pravém křídle, kde měl hodně prostoru na centrovanou nabídku Neves, kterému se v náběhu nepovedlo najít Silvu.

90+1
    Hosté se nyní s míčem dostali na opačnou polovinu, kam se podíval také obránce Coady, kterému se povedlo přenést hru do strany.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Výsledek je i nadále nerozhodný, ještě budeme muset počítat s nastaveným časem.

87
    Pozdní zákrok od domácího Furlonga, který uviděl kartu.

87
    V posledních minutách to jsou hodně nefotbalové podmínky. Na zeleném pažitu se začínají tvořit velké louže a míč sotva putuje z nohy na nohu.

85
    Jenomže žádné nebezpečí nakonec nepřišlo a od své branky tak mohl odkopávat Patrício. Jeho odkop zamířil na druhou stranu, kde zasahoval Ajayi.

84
    Nedovolený zákrok přišel také ze strany hostujícího Coadyho. Soupeř tak má k dispozici zajímavou standardní situaci, zcela určitě to bude na přímý střelecký pokus.

83
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Max Kilman.

82
    Do konce zápasu zbývá zhruba poslední desetiminutovka. Poslední minuty nemají s fotbalem zrovna moc společného, velkou roli hraje také hustý déšť.

81
    O provedení autového vhazování se posléze postaral domácí Townsend. Jeho nabídka měla na druhé straně najít Pereiru, ale nenašla.

80
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Vitinha, přichází Morgan Gibbs-White.

79
    Ze druhé vlny se do míče opřel domácí Yokuslu, jehož sražená rána ovšem doputovala pouze do rukavic brankáře Patrício, jenž rozehrál po zemi na Saïsse.

78
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Ainsley Maitland-Niles, přichází Callum Robinson.

77
    V posledních minutách se nám znovu hodně rozpršelo, takové tradiční ostrovní počasí.

76
    Pokračovalo se tedy odkopem od domácí branky. Johnstone to zkoušel vysokým pasem na opačnou polovinu, ve vzduchu ovšem kraloval Dendoncker.