Interobal Plzeň – Slavia 2:1 (kon.) | Chrudim – Svarog Teplice 2:1 (kon.)
SK Interobal Plzeň
2:1 (0:1) Stav série: 1:0
SK Slavia Praha
Středa 05.05.2021, 19:00 • SH Lokomotiva Plzeň • Play off 1. futsal ligy • Semifinále

Díky za pozornost, futsalu zdar. (20:37:25)

Slavia nastoupí ve druhém semifinále bez Daniela, který dostal v poslední minutě přímou červenou kartu. K dispozici by měl být naopak Matúš Ševčík, jenž skóroval i ve druhém duelu proti Plzni po přestupu ze západu Čech do Slavie.

Stejně jako v úvodním čtvrtfinále vítězí Plzeň 2:1, tentokráte ale po normální hrací době. V prvním poločase neproměnila nespočet vyložených šancí a po třetím gólu Matúše Ševčíka v poslední minutě prvního poločasu v play-off prohrávala. Ve druhém poločase ale dokázala zápas otočit. Na rozdíl od čtvrtfinále se Spartou nevyšla Slavii powerplay. Série se stěhuje do Edenu, v pondělí si to oba celky rozdají před televizními kamerami od 20:10.

David Frič ještě po konci zápasu přišel za rozhodčím Jakubem Matyšem a dal mu najevo, že s nějakými jeho výroky nesouhlasil.

39:57
    Po tlaku Homoly na pivotu se balón odrazil ke Křemenovi, toho zablokoval v brankovišti Holý.

39:46
    Hosté vysunuli presink, Vahala odkopával z levé strany do autu. Slavia hraje bez brankáře, ale čtyři na čtyři.

39:39
    Hosté budou dohrávat v oslabení a pouze obrovská hloupost by Plzeň připravila o první semifinálový bod.
    39:39 Daniel zachyboval, proti Vnukovi zatáhl za záchrannou brzdu a výsledkem toho je červená karta!

39:39
    Slavia bude hrát ve druhém zápase bez hráče z první čtyřky. Daniel držel po ztrátě balónu Vnuka na levé straně, ten by jinak běžel sám na prázdnou branku. Libor Kaštánek tahá přímou červenou kartu.