Janov – Sassuolo 1:2 (kon.) | Benevento – Cagliari 1:3 (kon.) | Parma – Atalanta BC 2:5 (kon.)
Hellas Verona – Turín 1:1 (kon.) | AS Řím – Crotone 5:0 (kon.) | Juventus – AC Milán 0:3 (kon.)
Juventus FC
0:3 (0:1)
AC Milán
Neděle 09.05.2021, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 35. kolo
    Skvělé utkání dnes odehrál stoper Milána Fikayo Tomori.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:12. (22:47:13)

Fotbalisté AC Milán skvěle zvládli důležitý zápas na hřišti Juventusu, odkud si odvážejí vítězství 3:0. Domácí, kteří ukončili svou mistrovskou hegemonii, opět ukázali, že jim tento ročník hrubě nevychází. První poločas byl vyrovnaný, ale v jeho závěru poslal hosty do vedení Brahim Díaz. Po změně stran nejprve ještě udržel Juve ve hře brankář Szczęsny, který chytil Kessiému penaltu, ale k obratu to jeho spoluhráčům nepomohlo. V 78. minutě se naopak z dálky krásně trefil střídající Ante Rebić a razítko na výsledek dal o chvíli později přesnou hlavičkou Fikayo Tomori. Rossoneri se v tabulce Serie A posunuli na třetí místo. Pátý Juventus na ně ztrácí tři body.

90+4

90+2
    Álvaro Morata z první hezky nasadil míč na hlavu Dejana Kulusevskiho. Ten v pádu zamířil nad.

90+1
    Na sebe to vzal Paulo Dybala, který z pravé strany prošel až na hranici šestnáctky. Z této pozice vystřelil těsně vedle pravé tyče z pohledu Donnarummy.

90+1
    Ronaldo na zadní tyči nedosáhl na centr spoluhráče. Dnes to není jeho zápas.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Hosté se ubránili a dopředu utíkal Theo Hernández. Toho nakonec připravil o míč Aléx Sandro.

89
    Další střelecký pokus domácího Dybaly byl sražen na roh obranou.

87
    Odražený míč po rohu si našel Paulo Dybala. Ten ale z hranice šestnáctky minul bránu.

87
    Další centr Cuadrada byl lepší. Donnarumma musel míč boxovat na roh.

86
    Juan Cuadrado centroval z pravé strany, ale obrana Milána míč odvrátila. Stejně dopadl i centr Aléxe Sandra zleva.

84
    O osudu zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Výhra Milána bude zasloužená.
    82. Fikayo TOMORI - 0:3

82
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Game – set – match! Hakan Çalhanoğlu rozehrával standardní situaci. Na jeho centr si na středu šestnáctky naskočil FIKAYO TOMORI, který hlavičkoval mimo dosah brankáře Szczęsnyho – 0:3.

82
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Diogo Dalot.
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Soualiho Meïté.

81
    Deset minut před koncem se hráči Milána nacházejí v komfortní situaci. Juventus navíc působí zaskočeným dojmem.

79
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Paulo Dybala.