Flora – Hibernians 2:0 (kon.) | Ferencváros – Priština 3:0 (kon.) | Helsinki – Budućnost Podgorica 3:1 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Linfield 3:1 (kon.) | Kluž – Banja Luka 3:1 (kon.) | Fola – Lincoln 2:2 (kon.)
Škendija – Mura 0:1 (kon.)
Škendija Tetovo
0:1 (0:1)
NŠ Mura
Úterý 06.07.2021, 20:00 • National Arena Todor Proeski, Skopje • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (21:55:02)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:2. Fauly: 13:17.

Je konec. Mura zvítězila na půdě Škendije Tetovo poměrem 1:0 a do odvety si veze skvělý výsledek. Už ve 2. minutě se hosté dostali do velké šance, která ale neskončila brankou. V 16. minutě mohl otevřít brankový účet Dorijev, ale gól nedal. Ve 27. minutě hosté získali penaltu, kterou proměnil Bobičanec. Ve 45. minutě mohl srovnat rovněž z penalty Ibraimi, ale minul bránu! Ve 49. minutě to bylo málem 2:0, ovšem to by musel Klepač lépe mířit. Od 57. minutě ovšem začala hitparáda gólmana Obradoviče, který si poradil se střelou Muratiho. Následně domácí byli v tlaku, ale především v nastavení předvedl hostující gólman skvělé zákroky.

90+5

90+5
    Škendija se dál snaží, ale už jí nezbývá skoro žádný čas a navíc nyní přišla o míč.

90+4
    Nyní hráči hostů tahají čas, jelikož je právě hráč Mury ošetřován.
    90+3. Ani Bejtulai neprostřelil Obradoviče!

90+3
    Po centru z rohového kopu se dostal do zakončení hlavou kapitán Bejtulai, ale gólman Obradovič předvedl další fantastický zákrok!
    90+2. Obradovič vychytal střelu Qaky!

90+2
    Tak tohle by byl skvělý gól, jelikož standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně vypálil z první Qaka, ovšem jeho ránu do šibenice vyrazil brankář Obradovič!

90+1
    Šturm se tentokrát provinil faulem, což znamená volný kop pro Tetovo.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Míč nyní lítá do vápna Mury opakovaně, ale stále z toho nebylo žádné vážnější zakončení.

89
    Ibraimi opět v akci, když si přehodil míč na levou a střílel z dvaceti metrů, ovšem pouze doprostřed brány, kde byl připraven Obradovič!

88
    Tentokrát se hosté propracovali ke střele, ale ta z nohy Koutera letěla jen vedle brány Zahova.

87
    Ibraimi šel do souboje s Kouterem velmi ostře a dopustil se dalšího faulu.

85
    Horvat zkoušel vypálit z dálky, ale jeho pokus byl zblokován.

84
    Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Bobičanec, přichází Kozar.
    Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Kous, přichází Maroša.

82
    Škendija Tetovo tlačí svého soupeře a drží jej pod zámkem, ovšem zatím je to stále 1:0 pro hosty.

Michal Raška

Branky: 28. Bobičanec (pen.)

Karty:   27. Krivák (SHK), 55. Pavič (SHK), 65. Igor (SHK) – 52. Kouter (MUR)

Neproměněná penalta: 45+2. Ibraimi (SHK), mimo

Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Krivák, Bejtulai (C), Pavič – Alimi, Zejnulai (64. Hebaj) – Nafiu (64. Igor), Qaka, Dorijev (81. Elezi) – Ibraimi
    Náhradníci: Ramani, Redjepi – Bilalli, Dita, Elezi, Hebaj, Igor, Merxhani, Neziri, Rakipi, Ramadani, Timovski

NŠ Mura: Obradovič – Karničnik, Maruško, Gorenc – Kous (C) (84. Maroša), Kouter, Bobičanec (84. Kozar), Horvat, Šturm – Cipot (64. Mandič), Klepač (73. Pucko)
    Náhradníci: Erjavec, Zalokar – Brkič, Cipot, Filipovič, Karamarko, Kozar, Lovrič, Mandič, Maroša, Pucko

Rozhodčí: Nobre – Ribeiro, Almeida
    Úterý 13.07.2021
    Mura - Škendija 5:0

Branky: 25. Bobičanec (Karmičnik), 45+1. Bobičanec (Karničnik), 55. Klepač, 64. Kous (Horvat), 87. Klepač

Karty:   85. Kozar (MUR) – 39. Krivák (SHK)   42. Krivák (SHK)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:6.