Uničov – Prostějov 1:3 (kon.) | Znojmo – Táborsko 2:2 (kon.) | Teplice – Vlašim 2:3 (kon.)
Jablonec – Sparta B 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:3 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Ostrava – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 5:0 (kon.) | Varnsdorf – Přepeře 4:1 (kon.)
Líšeň – Senica 2:1 (kon.) | Spittal – Sparta 1:4 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:0 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Středa 07.07.2021, 14:00 • SK Slatinice • Přípravný zápas

Sigma Olomouc vítězí i ve čtvrtém přípravném utkání, když nováčka slovenské ligy Tatran Liptovský Mikuláš udolala až v závěrečné desetiminutovce, kdy nejprve po rohovém kopu otevřel skóre Vaněček a v předposlední minutě proměnil sólo Nešpor. Mezitím ještě Zifčák trefil tyčku. Hosté byli nejblíže před přestávkou, kdy Pinteho penaltu chytil domácí brankář Stoppen. To byla také jejich jediná šance i přímá střela v celém zápase.

Střely na bránu 5:1. Rohy 5:7. (15:40:33)

90
    89. Martin NEŠPOR - 2:0

89
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Prosazují se nakonec oba hroty. Výkop hostujícího brankáře zachytil na půlící čáře asi Sedlák, na jeho kolmici se rozběhl MARTIN NEŠPOR a své sólo dovedl po zasekávačce v pokutovém území ke gólové střele po zemi.

85
    Tatran se ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale Sigma pozorně brání a nepouští hosty na dostřel.
    82. Zifčák po Šípově akci nastřeluje zblízka tyč

82
    Za minutu a půl to mohlo být o dva. Šíp hledal po dravém průniku po levé lajně Nešpora, který padá, ale míč propadl až před Zifčáka, který ze dvou kroků nastřeluje tyčku!
    80. David VANĚČEK - 1:0

80
    Posila z Diósgyöri DAVID VANĚČEK si nechává míč po nakrátko rozehraném rohu a Chvátalově centru spadnout ve vápně, tělem si obstavil obránce a zblízka napnul síť.

80
    Zifčák vyváží míč a za slabou půlminutku je tu naopak roh Sigmy.

79
    A Tatran zkusil překvapivou průnikovku po zemi, po které vybojoval další rohový kop.

78
    Obrana Sigmy musí zpozornět, trestný kop rozehrají hosté.

75
    Hubník obral o míč čistě Andriće a rozehrál napravo Chvátalovi, jehoý centr na Vaněčka neprošel.

74
    Po dvou minutách se hráči vracejí do zápasu, nákop hostů letí za olomouckou svatyni.

71
    Také ve druhém poločase dostávají hráči pauzu k doplnění tekutin.

70
    Jeden z hostujících obránců uklízí míč rybičkou a Sigma naložila s rohem obdobně.

69
    Po Látalově obranném zákroku kopal Tatran čtvrtý roh, po Hubníkově si ho zopakoval, ale z kratšího závaru v olomouckém vápně nic nevzešlo.

67
    Brankář Liptovského Mikuláše vyhání spoluhráče dopředu, dlouhý nákop však ukořistili domácí fotbalisté.

65
    Přes Vepřeka a Chvátala se míč dostal mezi hostujícími beky k Nešporovi, jenž s gólmanem přeloboval i bránu.