Dinamo Tbilisi – Neftçi Baku 1:2 (kon.) | Bodö/Glimt – Legia 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Shamrock 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Valur 3:2 (kon.) | Ludogorec – Salihorsk 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Kajrat 1:1 (kon.)
KF Teuta – Šeriff Tiraspol 0:4 (kon.) | Malmö – Riga FC 1:0 (kon.) | Connah's Quay – Alaškert 2:2 (kon.)
Bodö/Glimt
2:3 (1:2)
Legia Varšava
Středa 07.07.2021, 18:00 • Aspmyra, Bodo • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:57:59)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:3. Fauly: 15:7.

Je konec. V dramatickém zápase nakonec zvítězila Legia Varšava nad Bodo/Glimt poměrem 3:2.
    Už ve 2. minutě poslal hosty do vedení Luquinhas a vstup se tak polskému mužstvo podařil skvěle. Následně se domácí dostali do hry, ale ve 41. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Emreli. Ovšem v nastaveném čase první půle alespoň snížil Botheim.
    Ve 48. minutě mohl srovnat Pernambuco, ale přestřelil v dobré pozici. V 61. minutě ale poslal hosty do dvoubrankového vedení Emreli. V 78. minutě se už Pernambuco dočkal a snížil. Ovšem v 82. minutě uviděl červenou kartu Konradsen a konec zápasu už si hosté pohlídali.

90+4

90+4
    Málem to vypadalo na nadějnou šanci v samotném závěru pro domácí celek, ale míč se poodrážel a nakonec je z toho jen odkop od svatyně soupeře.

90+2
    Legia Varšava nikam zbytečně nespěchá a drží míč na své polovině v obranné řadě.

90+1
    Mladenovič uviděl za zdržování při rohovém kopu žlutou kartu a dnes se tedy barví před očima hráčů celkem dost.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Luquinhas se snažil něco vystřelit uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován.

88
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Lode, přichází Hoibraaten.

88
    Domácím se nyní ovšem v oslabení nedaří něco vymyslet a míč končí opět jen v zámezí.

86
    Nyní sudí Xhaja ponechal domácím výhodu a Bodo/Glimt tak může pokračovat v útoku.

85
    Mladenovič chtěl překvapit domácího gólmana střelou z dálky, ale jeho pokus skončil pouze nad bránou.

84
    Hostující obrana si poradila s lobem a odhlavičkovala míč do bezpečí.

84
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Martins, přichází Muci.

83
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Skibicki, přichází Johansson.
    82. Červená karta Konradsena po 2. žluté.

82
    Ovšem je tady velká komplikace pro domácí! Druhou žlutou a následně červenou kartu totiž dostává Konradsen (FK Bodo/Glimt), který skluzem zajel do soupeře.

Michal Raška

Branky: 45+1. Botheim (Sampsted), 78. Pernambuco (Konradsen) – 2. Luquinhas (Skibicki), 41. Emreli, 61. Emreli (Skibicki)

Karty:   25. Moe (BOG), 69. Konradsen (BOG) – 63. Kapustka (LEG), 70. Boruč (LEG), 90+1. Mladenovič (LEG)   82. Konradsen (BOG)

Bodö/Glimt: Haikin – Sampsted, Moe, Lode (88. Hoibraaten), Bjorkan (41. Konradsen) – Fet, Berg, Saltnes (C) – Vetlesen (69. Tounekti), Botheim, Nordas (46. Pernambuco)
    Náhradníci: Smits – Hagen, Hoibraaten, Kongsro, Konradsen, Kvile, Lindahl, Pernambuco, Tounekti

Legia Varšava: Boruč – Jedrzejczyk (C), Wieteska, Holownia – Skibicki (83. Johansson), Slisz, Martins (84. Muci), Mladenovič – Kapustka, Emreli (79. Lopes), Luquinhas
    Náhradníci: Miszta, Tobiasz – Abu Hanna, Johansson, Josue, Kisiel, Kostorz, Lopes, Muci, Nawrocki, Wlodarczyk

Rozhodčí: Xhaja – Rexha, Myftari