Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň 2:0 (kon.) | Opava – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.) | Zlín – Prostějov 2:2 (kon.)
Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.)
Tychy – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Rosice – Vyškov 2:1 (kon.)
Pardubice – Trenčín 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | St. Pölten – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:2 (1:2)
FC Midtjylland
Sobota 10.07.2021, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • Přípravný zápas

Ode mne je to pro dnes již vše. Přeji pěkný večer. (18:42:32)

Utkání je u konce. Druhý poločas mnoho vzrušení a zajímavých momentů nepřinesl. O osudu zápasu tak rozhodla hned první půle, ve které padly všechny tři branky. Za Midtjylland se prosadili Brazilci Evander a Júnior Brumado. Za Olomouc pak v poslední minutě úvodní části snižoval mladík Kryštof Daněk.

90

89
    Centr z pravého křídla neznamenal pro defenzivu hostujícího žádné velké nebezpečí, protože byl odvrácen pryč z pokutového území.

87
    A když to vypadalo, že se to snad i povede, tak vystřelil praporek asistenta rozhodčího. Pískán je ofsajd.

86
    Midtjylland už opravdu tak posledních patnáct minut vůbec nebyl v útoku a brankář Sigmy je tak prakticky bez práce. Olomouci se naopak ale nedaří prolomit obranu dánského týmu.

85
    Zajímavý pokus Kryštofa Daňka ze střední vzdálenosti. Míš se zajímavě ve vzduchu vrtěl, ale bránu nakonec minul, letěl totiž příliš vysoko.

84
    Obrana Olomouce musela být na pozoru, s osamoceným soupeřem na pravém křídle si ale rychle bez obtíží poradila.

83
    Hostující brankář bude odkopávat a že by s míčem nějak spěchal, to se říct nedá. Ale není se moc čemu divit, když jeho tým stále o gól vede.

82
    I nadále to pokračuje ve stejném rytmu. Sigma většinu doby drží míč na útočné polovině. Ten se ovšem velmi často nachází také v zámezí, což narušuje plynulost hry a také útoky obou z týmů.

80
    Přistrčení na polovině hřiště si rozhodčí všiml a rozehrávat budou hráči dánského Midtjyllandu.

79
    Po pauze na občerstvení sena míči více drží fotbalisté Sigmy Olomouc. Nic příliš koukatelné to ale není. Chybí vzrušení v podobě jakýchkoli příležitostí.

78
    Roman Hubník se pokusil trochu přenést hru a poslal míč vzduchem na spoluhráče. Ten sklepával dále, jeho tým ale míč ztratil.

76
    Je to ovšem takové rozkouskované. Míč se znovu ocitl až za postranní čarou hrací plochy.

75
    Hotovo, může se tak pokračovat ve hře. Sigma vhazuje na vlastní polovině.

74
    Pauza na občerstvení nám na několik desítek sekund přeruší druhý poločas zápasu.

73
    A také se pokusili o dlouhý aut. Ten byl ale odvrácen, stejně jako i následný centr taktéž z pravého křídla.

72
    Nepřesnost v souhře Sigmy v zadních řadách znamená to, že hosté budou vhazovat na úrovni pokutového území.

70
    Hostující útočník si to chtěl snad navést až do kuchyně, když v pozici pro střelu ještě obcházel posledního obránce. To se mu ovšem nepovedlo.