Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň 2:0 (kon.) | Opava – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.) | Zlín – Prostějov 2:2 (kon.)
Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.)
Tychy – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Rosice – Vyškov 2:1 (kon.)
Pardubice – Trenčín 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | St. Pölten – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (0:2)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 10.07.2021, 10:30 • Jihlava • Přípravný zápas

Skončilo nám přípravné utkání mezi Jihlavou a Brnem. Zbrojovka byla dnes zřejmě o ten jediný gól lepší, a proto vyhrála 2:1 po zásluze. Dvě branky vsítila už v prvním poločase. Nejprve se ve 29. minutě prosadil Jan Hladík a o šest minut později skóroval z penalty Pavel Zavadil. Ve druhém poločase kopala penaltu i Jihlava, tato možnost byla proměněna Filipem Vedralem. Remízu už ale Vysočina vybojovat nedokázala.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou! (12:19:57)

90+1

90
    V závěru utkání lapil Jiří Floder velice zajímavou střelu domácích z bezprostřední blízkosti. Víc se už toho ale nestane.

88
    Fousek založil akci, která putovala i přes Přichystala. Posledně jmenovaný ale už neudržel míč na hrací ploše, a proto budou domácí kopat od své svatyně.

87
    Svěřenci Richarda Dostálka jsou dnes kvalitní na míči. Na žádný větší tlak Jihlavy to na konci utkání rozhodně nevypadá.

85
    Pro domácí míč velmi nebezpečně skákal pokutovým územím, ale nakonec to Jihlava zvládla. I tak ale Zbrojovka zůstala v tlaku a záhy bude kopat od rohového praporku ona.

84
    Přihrávka hostů letěla na malé vápno, ale tam dokázali obránci ve žlutých dresech včas zareagovat. Nicméně se jednalo o kloudný náznak šance.

82
    Nákop Jihlavských mířil do oblasti nikoho. Pro míč si tak s přehledem mohl dojít brankář Floder.

80
    David Jambor šikovně podržel míč a pak jej posunul i do strany. Poblíž šestnáctky byl ale centr brněnských fotbalistů sražen.

78
    Vysočina získala klid na míči. Musí být však mnohem nebezpečnější před soupeřovou brankou, tam se v uplynulých desítkách sekund moc nedostávala.

75
    Michal Lancman ze svého repertoáru vytasil další jistý zákrok. Brno ale u míče zůstane, neboť bude kopat rohový kop.

74
    Adam Fousek se sympaticky tlačil středem hřiště k zakončení, ale brankáře domácích prostřelit nedokázal. Nechybělo moc a Zbrojovka by vedla o dvě branky.

73
    Sledujeme velmi bojovné utkání, to bylo zcela jasně vidět v posledních minutách. K vidění je mnoho soubojů v okolí půlící čáry.

71
    Domácí se zajímavě dostávali kupředu po levém křídle, jenže praporek pomezního rozhodčího nakonec šel nahoru. Je pískán ofsajd.

71
    Vše se však zdá už být v pořádku, takže můžeme pokračovat ve hře.

70
    Jan Moravec musí s vhozením autu počkat, neboť jeden z jihlavských hráčů má nějaké zdravotní komplikace.

69
    Pomalu ale jistě se dostáváme do závěrečných dvaceti minut dnešního utkání. Brno načíná postupnou kombinaci.
    67. Filip VEDRAL - 1:2

67
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí tým se dostává zpět do hry. Míč si postavil FILIP VEDRAL, který zamířil přesně k levé tyči ze svého pohledu. Jiří Floder si možná na balón sáhl, na penaltu však byl krátký. 1:2.