Mladá Boleslav – Varnsdorf 6:1 (kon.) | Hlučín – Opava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Štětí 6:1 (kon.)
FK Krasnodar – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Vyškov – Start Brno 0:0 (kon.) | Lanžhot – Líšeň 0:1 (kon.)
Vlašim – Zbuzany 6:0 (kon.) | Honvéd – Příbram 3:5 (kon.)
TJ Sokol Lanžhot
0:1 (0:0)
SK Líšeň 2019
Středa 14.07.2021, 18:00Přípravný zápas

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Líšně, která svého soupeře dokázala porazit výsledkem 1:0. Druhý poločas nám konečně nabídl šance, domácí se mohli dostat do vedení, jenomže penaltu zneškodnil hostující brankář. Líšeň měla postupem času drtivou územní převahu, která nakonec přinesla jedinou branku zápasu, o kterou se nakonec postaral David Pašek. (19:50:24)

90

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Líšeň stále vede o jednu branku a zřejmě si půjde pro vítězství.

86
    Tak na řadu přijde ještě jeden rohový kop, Sokol je nyní pouze u svého pokutového území.

85
    Lanžhot pouze odkopával míč směrem do zámezí a bude se vhazovat. Vzápětí skončil na trávníku jeden z domácích hráčů.

84
    Líšeň nyní zahrávala rohový kop z levé strany, který byl nakonec rozehrán nakrátko. Málek svým pasem nakonec nikoho nenašel.

83
    Do konce zápasu zbývá zhruba posledních deset minut. Líšeň stále drží míč na svých kopačkách a soupeře k ničemu nepouští.

82
    Před malým momentem si na centr z pravé strany dokázal naskočit hostující Rolinek, který z hranice malého vápna hlavičkoval vedle.

81
    Líšeň nyní pokračovala v kombinaci na útočné polovině, do které se nyní zapojil také defenzivní záložník Kučera.

79
    Sokol si dokonce vybojoval rohový kop, který přinesl zablokovanou střelu, jenž nakonec nedoletěla až k brankáři.

78
    Přesto se domácí celek nakonec nastěhoval do pokutového území, kde v roli posledního obránce musel zasahovat Jeřábek.

77
    Sokol Lanžhot to bude mít hodně složité, prohrává totiž o jednu branku a navíc do konce zápasu nezbývá zrovna moc času.
    75. PAŠEK - 0:1

75
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Až nyní jsme se dočkali prvního přesného zásahu! Hostující DAVID PAŠEK si v pokutovém území počkal na nahrávku, po které se dostal do zakončení pravou nohou, díky které vyzrál na brankáře.

74
    Po pravém křídle si to namířil vpřed hostující Chládek, který narazil do protihráče, od kterého šel míč pouze do zámezí.

73
    Nyní si sudí navíc všiml nedovoleného zákroku kousek od středového kruhu, Sokol tak bude moci rozehrávat.

72
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. V posledních minutách jsme se sice dočkali šancí, jenomže na první zásah stále čekáme.

71
    Hlavní sudí nařídil další krátkou přestávku na doplnění tekutin.

69
    Přesto se nakonec Sokol dostal do poměrně slušné šance, hostující brankář si se střelou z velkého úhlu dokázal poradit.