Alaškert – Šeriff Tiraspol 0:1 (kon.) | Lincoln – Kluž 1:2 (kon.) | Ferencváros – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Omonia Nikósie 2:0 (kon.) | Rapid – Sparta 2:1 (kon.) | Celtic – Midtjylland 1:1 (kon.)
Lincoln Red Imps
1:2 (1:0)
CFR Kluž
Úterý 20.07.2021, 18:00 • Victoria Stadium • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:58:26)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:6.

Je konec. Lincoln nakonec v dramatickém zápase podlehl favoritovi z Kluže 1:2, ovšem za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět. Už v 16. minutě mohl domácí poslat do vedení skvělou ránou Walker, ale jeho pokus vyrazil brankář Arlauskis nad břevno. Posléze se hra srovnala, ale ve 45. minutě přišla krásná akce Lincolnu, na jejímž konci zakončil k levé tyči Rosa. Do druhé půle rumunský celek vlétl velice aktivně a v 52. minutě srovnal Debeljuh. O šest minut později po obrovské chybě domácího obránce otočil vývoj utkání druhou trefou Debeljuh. Následně se ale hra dostala opět na kopačky Lincolnu, který si ke konci zápasu vytvořil tlak, ale ten nedokázal proměnit v gól.

90+5

90+5
    Gibraltarský celek ale ještě nyní získal autové vhazování.

90+4
    Po chvíli přišel faul domácího hráče ve středu hřiště a vypadá to, že Kluž tento zápas zvládne.

90+4
    Následně se domácí dožadovali penalty, ale sudí nechal hru pokračovat.

90+3
    Skvělý obranný zákrok Maney, která zblokoval nebezpečnou střelu soupeře uvnitř vápna a Lincoln získal rohový kop.

90+2
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Sigurjonsson, přichází Fofana.

90+2
    Po centru do vápna sice přišla hlavička domácího hráče, ale ta neměla razanci a skončila bezpečně v rukou Arlauskise.

90+1
    Kluž už pouze odkopává míče a Lincoln je v nastavení tohoto zápasu v tlaku.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Ale centr z volného kopu se vůbec nepovedl a míč skončil za bránou Arlauskise.

90
    Bouhenna zezadu poslal soupeře k zemi a Lincoln získal standardní situaci!

88
    Po delší době se také Kluž dostala ke střele zpoza vápna, ale ta byla jen zblokována Lopesem.

87
    Gibraltarský celek ale pokračuje v nátlaku ke konci tohoto prvního utkání a chce srovnat na 2:2.

86
    Carralerovi sednul míč na hranici šestnáctky, ale jeho střela nakonec trefila pouze spoluhráče, který stál navíc v ofsajdu.