Egypt – Španělsko | 0:0 (kon.) | | | Mexiko – Francie | 4:1 (kon.) | | | Nový Zéland – Jižní Korea | 1:0 (kon.) |
Pobř. slonoviny – Saúdská Arábie | 2:1 (kon.) | | | Argentina – Austrálie | 0:2 (kon.) | | | Japonsko – Jihoafr. republika | 1:0 (kon.) |
Honduras – Rumunsko | 0:1 (kon.) | | | Brazílie – Německo | 4:2 (kon.) |
Ararat – Śląsk | 2:4 (kon.) | | | Astana – Aris Soluň | 2:0 (kon.) | | | Panevėžys – Vojvodina | 0:1 (kon.) |
Molde – Servette | 3:0 (kon.) | | | Olimpija Lublaň – Birkirkara | 1:0 (kon.) | | | Austria – Breidablik | 1:1 (kon.) |
Karabach – FC Ašdod | 0:0 (kon.) | | | RFS Riga – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (kon.) |
KuPS – Vorskla Poltava | 2:2 (kon.) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Maribor | 3:1 (kon.) | | | Elfsborg – Milsami | 4:0 (kon.) | | | AEL Limassol – Vllaznia Skadar | 1:0 (kon.) |
Kodaň – Žodino | 4:1 (kon.) | | | FK Sūduva – Raków | 0:0 (kon.) | | | Laçi – Universitatea Craiova | 1:0 (kon.) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | CSKA Sofia – FK Liepāja | 0:0 (kon.) | | | Plzeň – Dinamo Brest | 2:1 (kon.) |
Gżira – Rijeka | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Bt. – BATE | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Sivasspor | 0:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Žilina | 1:3 (kon.) | | | Riga FC – Škendija | 2:0 (kon.) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (kon.) |
Trnava – Sepsi | 0:0 (kon.) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (kon.) | | | Arda Kardžali – Beer Ševa | 0:2 (kon.) |
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica | 4:0 (kon.) | | | Basilej – Partizani Tirana | 3:0 (kon.) | | | Velež Mostar – AEK Atény | 2:1 (kon.) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (kon.) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (kon.) | | | Sutjeska – Maccabi Tel Aviv | 0:0 (kon.) |
FCSB – Karaganda | 1:0 (kon.) | | | Aberdeen – Häcken | 5:1 (kon.) | | | Hibernian – FC Santa Coloma | 3:0 (kon.) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Tobol Kostanaj | 2:0 (kon.) | | | Hafnarfjördur – Rosenborg | 0:2 (kon.) |
Újpest FC – Vaduz | 2:1 (kon.) | | | Pogoň – Osijek | 0:0 (kon.) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (kon.) |
Dundalk – Levadia Tallinn | 2:2 (kon.) | | | Partizan Bělehrad – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Valur – Bodö/Glimt | 0:3 (kon.) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (kon.) |
konec
Mexiko
4:1
(0:0)
Francie
Vojtěch Olšr
Branky:
47. Vega (D. Lainez), 55. Córdova (C. Rodríguez), 80. Antuna (Romo), 90+1. Eduardo Aguirre – 69. Gignac (pen.)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:15.
Rozhodčí: Beath – Schetinin, Lakrindis (vš. Austrálie)
Diváci:
Karty: 20. Vega (MEX) – 15. Michelin (FRA), 76. Caci (FRA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:15.
Mexiko:
Ochoa (C) – J. Sánchez, C. Montes, Vásquez, Érick Aguirre – C. Rodríguez, Romo, Córdova (72. Esquivel) – D. Lainez (72. Antuna), Martín (88. Eduardo Aguirre), Vega (84. Alvarado).
Náhradníci: Malagón – Eduardo Aguirre, Alvarado, A. Angulo, Antuna, Esquivel, Loroña.
Trenér:
Francie: Bernardoni – Michelin, Kalulu, Sagnan, Caci (90. Bard) – Savanier, Tousart (60. Beka Beka) – Thauvin (79. Mbuku), Le Fée, Nordin (60. Kolo Muani) – Gignac (C).
Náhradníci: Bajič – Bard, Beka Beka, Doukouré, Kolo Muani, Mbuku, Pembele.
Trenér:
Náhradníci: Malagón – Eduardo Aguirre, Alvarado, A. Angulo, Antuna, Esquivel, Loroña.
Trenér:
Francie: Bernardoni – Michelin, Kalulu, Sagnan, Caci (90. Bard) – Savanier, Tousart (60. Beka Beka) – Thauvin (79. Mbuku), Le Fée, Nordin (60. Kolo Muani) – Gignac (C).
Náhradníci: Bajič – Bard, Beka Beka, Doukouré, Kolo Muani, Mbuku, Pembele.
Trenér:
Rozhodčí: Beath – Schetinin, Lakrindis (vš. Austrálie)
Diváci:
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Sebastián Córdova, přichází José Joaquín Esquivel.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Randal Kolo Muani.