Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | Panevėžys – Vojvodina 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ašdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – BATE 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Apollon Limassol – Žilina 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kardžali – Beer Ševa 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Basilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoň – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
FC Kodaň
4:1 (1:0)
FC Torpedo Žodino
Čtvrtek 22.07.2021, 19:00 • Telia Parken, Kodaň • Evropská konferenční liga (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:56:35)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:8.

Kodaň potvrdila roli favorita a zvítězila nad Žodinem vysoce 4:1. Ve 43. minutě otevřel brankový účet Jensen a domácí šli do přestávky ve vedení. Ve 47. minut zvýšil Wilczek, který přidal další branku také ve 63. minutě. O tři minuty to bylo už 4:0, když se z penalty trefil Wind. V 90+2. minutě ale alespoň korigoval výsledek Oya.

90+4
    90+2. Fabrício OYA - 4:1

90+2
    Žodino právě vstřelilo branku!
    Hosté se nakonec dočkali alespoň jedné branky! K exekuci přímého kopu se postavil FABRÍCIO OYA, jehož ránu tečovala zeď a změnila tak směr, na což nemohl domácí brankář Grabara reagovat.

90+1
    Domácí hráč se dopustil faulu a Torpedo tak získalo volný kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

88
    Kodaň si následně vytvořila další dobrou příležitost, ale střelu uvnitř vápna odkopl v malém vápně obránce Torpeda.

87
    Netrvalo to ale dlouho a u balónu je už opět dánské mužstvo.

86
    Domácí si sice chtěli vymodlit faul ve středu hřiště, ale rozhodčí Muntean nechal hru pokračovat.

85
    Po souboji u postranní čáry bude mít autové vhazování dánský celek.

84
    Znovu se Kodaň dostala k míči na pravé straně, ale posléze balón skončil v moci gólmana Bušmy.

82
    Hosté budou rádi pokud už nedostanou další gól, jelikož míče jen odkopávají.

80
    Kodaň se dostala do další velké šance, ale domácí hráč, který už prostřelil gólmana se branky nedočkal, neboť obětavý obránce na čáře odkopl míč!

79
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Diks, přichází Bengtsson.
    Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Antilevski, přichází Odeoibo.

78
    Po faulu domácího hráče následuje volný kop Torpeda, ale ten se příliš nepovedl a míč skončil v zámezí.

76
    Míč skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Žodino.

74
    Domácí mužstvo nyní získalo míč na své kopačky po nepřesném útoku Torpeda.

Michal Raška

Branky: 43. Jensen (Zeca), 47. Wilczek (Lerager), 63. Wilczek (Diks), 66. Wind (pen.) – 90+2. Oya

Karty:   52. Daramy (KOD), 54. Wilczek (KOD) – 30. Aštakov (TBZ), 65. Aussi (TBZ)

FC Kodaň: Grabara – Diks, Khocholava, Boilesen, Kristansen – Falk Jensen, Zeca (C) (71. Stage), Lerager (57. Wind) – Biel, Wilczek (71. Hojlund), Daramy (57. Fischer)
    Náhradníci: Grytebust, Johnsson – Ankersen, Bengtsson, Boving, Fischer, Hojlund, Lund Jensen, Nelsson, Oikonomou, Stage, Wind

FC Torpedo Žodino: Bušma (C) – Burko (69. Kirilenko), Jašin, Aussi, Justinov – Pavljukovec – Aštakov (46. Nikolajevič), Makarov (69. Oya), Klenye, Gabodva – Antilevski
    Náhradníci: Abramovič – Antilevskij, Gruževskij, Kirilenko, Kucharčyk, Monteiro, Nikolajevič, Odeoibo, Oya, Premudrov

Rozhodčí: Muntean – Lifciu, Basiul
    Čtvrtek 29.07.2021
    Žodino - Kodaň 0:5

Branky: 28. Diks, 66. Boving, 68. Hojlund, 75. Boving, 90+3. Hojlund

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 0:10. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:12.